bagisiklik yukseltmek icin rutin olarak neler yapiyorsunuz

Bitter moon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
118
59
30
merhaba kizceler. korona dolayisiyla bagisikligimizi arttirmak icin yaptigimiz seyler var ama annem babam yasli insanlar o yuzden cok dikkat etmem gerek :KK43: internette bir suru birbirini yalanlayan bilgiler var doktorlar mesela vitaminler konusunda farkli seyler söyluyor fikir birligi yok. bende merak ettimm bir sey uygulayip zararini ya da faydasini gören var mi ?
biz her gün limonlu kekik cayi iciyoruz kekik virusleri öldürücu etkiye sahipmis 1 kasik kuru kekigi demliyorum....
sonra c vitamini
d vitamini
ailece kullandiklarimiz.
kendimde bir kasik balli çorek otu cigniyorum.
babam cok limon tuketiyor yuksek tansiyonu var mesela limonun zarari olur mu acaba

siz neler yapiyorsunuz???

asagilik firsatci sektor 15 20 liralik seyi insanlar muhtac aliyor diye fiyatini nasil yukselttiler pastiller mesela ya da vitaminler 😠😠😠😠

Propolis tüketiyorum sadece çok faydasını gördüm.Birde yağlar var vivasan onları kullaniyorum
merhaba kizceler. korona dolayisiyla bagisikligimizi arttirmak icin yaptigimiz seyler var ama annem babam yasli insanlar o yuzden cok dikkat etmem gerek :KK43: internette bir suru birbirini yalanlayan bilgiler var doktorlar mesela vitaminler konusunda farkli seyler söyluyor fikir birligi yok. bende merak ettimm bir sey uygulayip zararini ya da faydasini gören var mi ?
biz her gün limonlu kekik cayi iciyoruz kekik virusleri öldürücu etkiye sahipmis 1 kasik kuru kekigi demliyorum....
sonra c vitamini
d vitamini
ailece kullandiklarimiz.
kendimde bir kasik balli çorek otu cigniyorum.
babam cok limon tuketiyor yuksek tansiyonu var mesela limonun zarari olur mu acaba

siz neler yapiyorsunuz???

X