babyliss düzleştiricim :(

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
slm kızlar 4 5 ay önce babyliss düzleştirici aldımm çok ii ısınıyor cokta güzel şekil veriyordu amaa son günlerde yeteri kadar ısınmadıgını farkettim normalde 230 dereceye cıkıyor en fazla ama şimdi 150 derecede gibi etki veriyor garantisi 2 yıl hiç bişide yapmadık düşürme fln garanti kapsamına girer di mi ayrıca konuyuda dogru yere acmısımdır umarım

papatyacığım eğer garanti belgen elindeyse ve yıl yazıyorsa servise verebilirsin.yasa geregınce garanti süresi içinde yetkili servisler ürünleri hiçbir ücret talep etmeden tamir etmekle yükümlüdür.

yaa bu makine buraya yazdıklarımı hissettti m nee :) ben bugün götürmeden bi daha deneyim dedimm bugün eski haline dönmüş makinemm :) saolun kkızlaar

Eski haline döndüğüne sevindim canım...

Bende fırsattan istifade sana bişey sormak istiyorum...

Kendime yeni bir saç düzleştiricisi aldım braun s1 iyi güzel de saçlarım çok elektrikleniyor nedense özellikle uçları...

Sanki elektrik çarpmış gibi oluyor sinir oluyorum-tatlicadiarzu-

Ne yapabilirim acaba fikrin varsa lütfen söyle:uhm:

cnmm krem sür cok değil tabi azcıkk saç kremi olur el kremi olur daha ii gelioo elektrklenmioo :)

Saçınıza sakın el kremi sürmeyin ,adı üstünde el kremi..:)

Ben de düzleştirici kullanıyorum.Elektriklenmeye karşı ve daha iyi sonuç alabilmek için düzleştirmeden önce saçlarınıza biraz saç köpüğü sürmenizi tavsiye ediyorum..

X