Onkoloji - Kanser ve Türevleri Babacım kanser lÜTFEN OKUYUN

Waz089

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
11
8
34
.Merhaba hanımlar, babamda bagırsagında 4 cm kadar tumor cikti. Kanser yani. Ne onerırsınız yakınında boyle birsey olup bitkisel birseyler yiyecek gibi iyileşen varmı? İlac tedavisi gorecek Zaten de. Benimkide umut ıste uzuluyoruz cozum aryrum. Sagolun.

Umut fakirin ekmegi misali bu durumda ben de olsam elimden geldigince herşeyi araştırırdım, sorar soruştururdum. Umarım umdugunuz karşınıza çıkar. Tez şifalar diliyorum babanıza..

.Merhaba hanımlar, babamda bagırsagında 4 cm kadar tumor cikti. Kanser yani. Ne onerırsınız yakınında boyle birsey olup bitkisel birseyler yiyecek gibi iyileşen varmı? İlac tedavisi gorecek Zaten de. Benimkide umut ıste uzuluyoruz cozum aryrum. Sagolun.
Çok geçmiş olsun, umarım babanıza şifa olacak en doğru tedaviyi bulursunuz, sert kabuklu yemişlerin iyi geldiğine dair araştırmalar var ama ne kadar faydalıdır bilmiyorum, ABD Yale Kanser Merkezinde hastalar üzerinde uzun süreli araştırma yapılmış ve yaklaşık 1000 kadar hastadan düzenli olarak ceviz, fındık, badem ve kaju yemeleri istenmiş, söylenene göre başarı oranı %46 ama biliyorum insan %1 şansı bile denemek ister, umarım bir faydası olur, bir de Saraçoğlu'nun bitkisel kürlerini araştırın isterseniz.

Bu arada Gülden Çimen diye bir kadın vardı zamanında 2010 gibi falan baya meşhurmuş hatta her derda deva saglık ve güzellik diye bir kitabı vardı. Kadının kendi adında internet sitesi de vardı. Orda yaklaşık 2 bin falan yorum okumuştum bu tarz hastalıklardan kadının verdigi tamamen dogal yollarla kurtulan insanların teşekkür yorumlarını ve birçok hastalıktan kurtulan kişilerin yorumları falan vardı ama sonra ne olduysa kadın ortadan kayboldu. Sitesi kapanmış bulamadım. Ben de bir ara 2. El kitabını aradım ama onu da bulamadım. Belli mi olur belki siz bulursunuz. Bu hastalıkla ilgili şifa verici tarifler falan da olabilir... Bir ümit yazdım.

Babacığınıza çook geçmiş olsun..
Moralinizi yüksek tutmakta fayda var zira babacığınızında moral çok çok önemli .../
Geçenlerde bir video izlemiştim mikroskop altında çekilmiş bir video
lamelin ortasında kanser hücresi var sağ tarafa şeker sol tarafa ise sarımsak koymuşlar.
Kanser hücreleri şekere öyle bir yapışıyorlar ki ..Şekeri çekip sarımsak koyduklarında ise kaçıyorlar..
Baya bi şaşırmıştım :/

Benim arkadaşım akciğer ca, doktor yeşil yapraklı sebze yesin demiş. Bol ot ; maydonoz dereotu semizotu gibi....

Başka bi tanıdığım kolon kanseriydi almanyadan gelen bitkisel bi ilaçla ölümden döndü. Yıllardır bu hastalıkla yaşıyo.

Seçtiğin hastane doktor çok önemli.
Almanyadan getirilen ilacı araştır bilsem yardımcı olurum ama o kişiye ulaşamam.

Allah size bağışlasın babacını tez vakit şifa bulsun

Merhaba geçmiş olsun öncelikle tedavi görürken bitkisel kürler falan denemeyin sakın.Tam tersi etki yapabiliyorlar.
Onkolog Prof Dr Erkan Topuzu takip edin in..hesabı var .Kendisi değerli bir Dr biz geç tanıdık ne yazik ki.Size şifası olur inşallah.

Kansere fayda sağlayan duyduğum şeyler ve etrafımda yapanlar anne sütü ve eşek sütü

Anne sütü ile erkek kuzenim kanseri yendi inşallah şifa olur :dua:

X