ayrılığıma dair

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
594
2
Bana yaz diyorlar. Durma yaz!

Çünkü biliyorlar ne zaman susmaya kalksam, senle bozuyorum o çekilmez suskunluğu... Gündüzleri işle güçle dağıtıyorum kafamı ama gece olup ta o yatağa yattım mı, birikmiş acılar çıkıyor piyasaya.:çok üzgünüm:

Herkese iyi oldu böyle diyorum, olması gereken bu idi... Ama sıra kendime bunu anlatmaya gelince ağzıma kilit vuruluyor ve gözyaşım bu suskunluğa eşlik eder oluyor. Senden ayrıldığım gün yol boyu, yabancı gözlerin beni izlemesine aldırmadan, ağladım. Çok acıyordu canım ne edeyim. Bilirim, kızarsın bunu duysan ama durmuyor ki bu gözyaşı denilen azap... :çok üzgünüm:

Geldi mi gitmek bilmiyor...

Aslında bazen bitsinde istemiyorum, sanki benim gözyaşım oldukça sen hiç benden gitmezsin gibi geliyor.

Dün gece sessizce aradım seni. Bilirim uyuyordun o saatte , açmadın telefonu..

Belki de uyuduğunu bilerek aradım... Açmasın, bu zavallı halimi duymasın ama ben arayayım dedim kendimce... :çok üzgünüm:

Biliyorum; S....., ama ben içimdeki büyük kıza seni unutması için laf geçirmedim sevgilim.. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Herkes unutursun diyor... :çok üzgünüm:

Unuturum da, öldükten sonra unutmak ne işe yararsa bilmem...

Ah be sevdiğim, sonbahar geldi mi beraberinde ayrılıkta getiriyormuş..

Cancağızım, sevdiğim, kokunu sakla benim için... :çok üzgünüm:

Elimde bir kitap, yatakta bir o yana bir bu yana kıvranırken, vazgeçtiklerimi düşündüm..

Elimde ne kaldı senden sonra? Hiçlikle geçen zamanda, bana yadigar gözyaşları ve kulağımda bir yıldız tilbe tınısı..

Bilirsin çok severim dinlemeyi. Ben onda seni bulduğumdan severdim ya,

Her neyse..

Gene anlatıyorum değil mi sana?

Beni boş ver sen nasılsın?

Hava iyice serinledi. Hemen üşütüyorsun, kalın giyin olur mu sevdigim.. aman üşüme...

Beni sorup durma, yaşamaya çalışıyorum pek bir çabam olmasa da...

Sensizlikle açılan yarama, senin bile ilaç olmadığın bir hayatta nefes alıyorum...

Artık hava erken kararıyor.

Kış diye mi, yoksa bana inat mı bu karanlıklar bilmem...

Bugün bir resmini buldum.

Bana bakar gibi bakmışsın.Hani şöyle biraz dalgın ama aşk dolu..

Gözlerinin içinde hemen düşmek için hazır, minik bir damla ile bakmışsın o resimde...

Dedim bana bakmış burda...

Tarihine baktığımda, geçmiş bir zamanın silinmesi gereken bir hatırası olduğunu gördüm ve silmemek için ne kadar direndiğimi. Silemedim. Silmedim…

Yaz yaz bitmez be sevdigim...

En iyisi susmak.. :1closedeyes:

Ben gene sensiz soğuk bir gecede, uykuların unuttuğu gözlerimle, yarım kalmış bir düşe yatıyorum. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

ceocum yazdıkların beni çok etkiliyor... ne denir bu yazının üstüne bilmiyorum... Ama seni seven çok kişinin olduğunu biliyorum bunlardan biri benim...

bu yazı beni eskilere çokkkk eskilere götürdüüü...

umarım zamanı geldiğinde sende buna benzer bir yazı okuduğunda içinda az bir burukluk yüzünde acı bir gülümsemeyle bunu söylersin...

ardından unutmuş ve iyikide böyle olmuş dersin...

Cancağızım, sevdiğim, kokunu sakla benim için...

Elimde bir kitap, yatakta bir o yana bir bu yana kıvranırken, vazgeçtiklerimi düşündüm..

Elimde ne kaldı senden sonra?

yaşanmışlıkların belliki hala çok yeni ve derin insan unutmıyor arakadaşım sadece alışıyor yüregine saglık

ceo geçmiş geldi geçti gözlerim doldu valla...eline sağlık sen yaz canım

Senden ayrıldığım gün yol boyu, yabancı gözlerin beni izlemesine aldırmadan, ağladım. Çok acıyordu canım ne edeyim. Bilirim, kızarsın bunu duysan ama durmuyor ki bu gözyaşı denilen azap...

güzelim o kadar güzel yazmışsınki,allah sana bunlarla başedebileck gücü ve sabrı versin canımm.

ceooom çok üzüldüm :çok üzgünüm:
kendi evinin hayallerini kurarken onsuz kalmak............
güçlü ol ne olur eminimki kendin için en iyi olana karar vermişsindir:teselli: :teselli:

unutmaya çalışmak büyük azap,

öyle bir şeyki herşeyden medet umuyorsun, herkes gibi yaşayayım bende diyorsun, diziler seyrediyorsun onu hatırlıyorsun, şarkılar dinliyorsun geçmişin ayak sesleri geliyor kalbine, nereye baksan nereye dönsen karşına çıkıyor...

Ben unutmak ta değil, varmış gibi hala yaşamakta buldum çareyi...
Varmış gibi uzaklarda bir yerde işte...

Dinlediğim, baktığım herşeyde o varmış gibi yapıyorum.
Oyun bu işte büyüklerin oyunu, belki eğlendirmiyor çocukluğumuzda oynadığımız oyunlar kadar ...

Ama öldürmüyor da yaşarken...

Ceo canım yüreğine sağlık ve tüm dualarım senin daha iyi nefes alabilceğin bir günün gelmesi için...

sevgiler

yüreğine sağlık ceo,içim burkularak acı bir tebessümle okudum yazını. çok değil 6 ay önce böyle duygular yaşamıştım bende.unutmuyorsun ama alışıyorsun yokluğuna mecbursun çünkü onsuzda hayatını devam ettirmeye.:çok üzgünüm:

X