Ayak tabanı siğilleri

serplorc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
7
1
28
Senelerdir kurtulamıyorummm, Herşey denedim yok geçmiyor, İncir sütü,Ceviz yağı, okutturdummm. Doktora gittim ilaç verdi asla iyi gelmedi. Kendimi Kurtaramadim. Şimdi kızım için uğraşıyorum 3 yaşında kızım doktora götürdüm ilaç verdi onunda geçmedi. Lütfen siğil için deneyip geçen birşeyler önerebilir misiniz 🙏

Senelerdir kurtulamıyorummm, Herşey denedim yok geçmiyor, İncir sütü,Ceviz yağı, okutturdummm. Doktora gittim ilaç verdi asla iyi gelmedi. Kendimi Kurtaramadim. Şimdi kızım için uğraşıyorum 3 yaşında kızım doktora götürdüm ilaç verdi onunda geçmedi. Lütfen siğil için deneyip geçen birşeyler önerebilir misiniz 🙏
Üniversite hastanesine götürmüştüm orda soguk sprey gibi birsey sıkıyorlar randevu verıyor bırdaha gıttık bıttı gıttı . Cok kolay orayı soguk havayla yakıyor galıba

Benim de ayak tabaninda cikmisti yillar once, cok da acitan bir seydi. Bir kremle gecmisti, bu kadar incir sutu-ceviz yagi, okutmayla falan ugrasmaya gerek yok yani

Nasıl yapılıyor yazar mısın canım
Besmele çekip siğili kalemle yuvarlak içine alın
Söylediğim ayeti 7 defa okuyup her okuyuşta siğilin üzerine üfleyin
Bunu yaparken hiç dünya kelamı etmeyin sadece tertibi uygulayın
Bu kadar:)
Bir defa yapmanız yeterli
Bir gün de geçiyor diyorlar benim bir hafta da geçmişti

Besmele çekip siğili kalemle yuvarlak içine alın
Söylediğim ayeti 7 defa okuyup her okuyuşta siğilin üzerine üfleyin
Bunu yaparken hiç dünya kelamı etmeyin sadece tertibi uygulayın
Bu kadar:)
Bir defa yapmanız yeterli
Bir gün de geçiyor diyorlar benim bir hafta da geçmişti
Her siğile 7 defa okumam gerekiyor değil mi, Peki günü yok normal bi günde yapsam olur demi,

Her siğile 7 defa okumam gerekiyor değil mi, Peki günü yok normal bi günde yapsam olur demi,
Benim elimde üç dört tane peşpeşeydiler hepsini tek bir yuvarlak içine alıp bir defa 7 okuyuş yapmıştım
Günü fark etmez şimdi de yapabilirsiniz

Yuvarlak içine almak şart mı bilmiyorum o kısmı arkadaşımdan duymuştum öyle uygulamıştım

X