aveadan kesinlikle hat almayın( PERSONEL)

zeynepberre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
502
2
39
:ben hat aldım aldıma alacağıma pişman oldum 1 haftadır hatlar açılmadı bir müşteri hizmetlerini arıyorum bir bulunduğum avea merkezine gidiyorum devlet sorunu oldu çıktı sakın tavsiyede etmiyorum fazladan ücrette alıyorlar sakın almayın SAKIN ALMAYINNNNNNNNN BENİM GİBİ PİŞMAN OLMAK İSTEMİYORSANIZ ALMAYIN

:ben hat aldım aldıma alacağıma pişman oldum 1 haftadır hatlar açılmadı bir müşteri hizmetlerini arıyorum bir bulunduğum avea merkezine gidiyorum devlet sorunu oldu çıktı sakın tavsiyede etmiyorum fazladan ücrette alıyorlar sakın almayın SAKIN ALMAYINNNNNNNNN BENİM GİBİ PİŞMAN OLMAK İSTEMİYORSANIZ ALMAYIN

valla canım bız arıa aycell ıle bırlesmeden once ılk aycell cıktıgından berı kullanıyoruz herhangıbır sorun yasamadık hemde sulalece kullanıyoruz:)))).ayrıca hem kurum hattı hem mobıl ogrencı kullanıyoruz memnunuz.bence o senın bulundugun yerdekı eksıklıklerden kaynaklanıyordur.

Canım bende 5 yada 6 senedir avea personel kullanıyorum bende hiçbir sorun yaşamadım hatta hergün bu hattı çıkarana dua bile ediyorum ailemle sınırsızca çok ucuza konuştuğum için.

ben hem avea hem turkcel kullanıyorum. bazen avea bazen turkcel sorun cıkarıyor. olagan seyler bunlar... bugun avea için boyle diyorsun ama yarın turkcele de dersin... ben yapıyorum cunku ole :KK70:

bendede hem avea hem turkcell var ikisindede zaman zaman sorunlar yaşıyorum bazen fazladan kontürümü alıolar ama ikisindede 3 saat 2 saat bedava dakikam oluo oyüzden pek fazla bişey d,emiorum gene... allah razı olsun ne diyelim :roflol::roflol:

bende avea kullanıyorum bazen hat olmuyo haklısın ama bu butun hatlarda olur bazen ben suana kadar bır sorun yasamadım cok sukur

kızlar aveada çalışmış ve nisanda ayrılmış biri olarak dikkat edin diyorum sadece avea da değil bütün hatları alırken lütfen ama lütfen kimlik fotokopinizin üstüne bişeyler yazın ne biliyim aldığınız numarayı falan yazın yani o kimlik bi daha kullanılmasın.. çünkü bütün gsm operatörleri açık hat adı altında bizlerin haberi olmadan üstümüze bir sürü hat açıp para kazanıyorlar.. bizim üstümüze olan hattı alan adam eğer bi suç işlediyse polis ilk olarak sizi buluyo. kendinizi bi şekilde ispatlıyorsunuz ama o durumu yaşamak istemezsiniz umaraım...

bilgilendirdiğin için tşkler müşteri hizmetleri de pek ilgilenmedi açılmamış hatımız için 7 gün oldu hat almışım açılmadı bayramdan sonra iptal etmeyi düşünüyorum açılmazsa şayet bayramda kapalı çünkü burdaki avea merkezi açılırsa 3 -4 fatura geldikten sonra hatlar iptal oluyor bakalım artık %90 açılmayacağı için hatkarı iade edecezz tekrardan tşkler bilgilendirdiğin için

bilgilendirdiğin için tşkler müşteri hizmetleri de pek ilgilenmedi açılmamış hatımız için 7 gün oldu hat almışım açılmadı bayramdan sonra iptal etmeyi düşünüyorum açılmazsa şayet bayramda kapalı çünkü burdaki avea merkezi açılırsa 3 -4 fatura geldikten sonra hatlar iptal oluyor bakalım artık %90 açılmayacağı için hatkarı iade edecezz tekrardan tşkler bilgilendirdiğin için

canım ben satışta değildim ama o arkadaşlarım sorumsuzluğu olabilir tc kimlik numaranız ve bilgileriniz eksiksizse açılmaması tamamen sorumsuzluk hat açmak 2 dk iş ya.
ama hakkını sonuna kadar savun ve eğer iade edersen hattı kimliğini sakın bırakma orda geri iste

mannak bilgin için tsklr .böle bişey oldugunu bilmiyodum bundan sonra dikkat ederimama biraz geç ögrendim galiba

kızlar aveada çalışmış ve nisanda ayrılmış biri olarak dikkat edin diyorum sadece avea da değil bütün hatları alırken lütfen ama lütfen kimlik fotokopinizin üstüne bişeyler yazın ne biliyim aldığınız numarayı falan yazın yani o kimlik bi daha kullanılmasın.. çünkü bütün gsm operatörleri açık hat adı altında bizlerin haberi olmadan üstümüze bir sürü hat açıp para kazanıyorlar.. bizim üstümüze olan hattı alan adam eğer bi suç işlediyse polis ilk olarak sizi buluyo. kendinizi bi şekilde ispatlıyorsunuz ama o durumu yaşamak istemezsiniz umaraım...

Bunu bende yeni ögreniyorum, galiba bende gec ögrendim. cünkü bende bir hat almistim buyil.
ama ben burdan, yani yurt disinda kullandigim telefonumu kaydettirdim sözde.:mymeka:
( sözde diyorum cünkü telefonum bildirilmemis 1 hafta sonra bana mesaj geldi, kayitsiz kullandigima ve kapanacagina dair)
yeniden telefon almak zorunda kaldim tr de.:mymeka:
ve gelirkende hattiyla beraber birakip geldim.

rica ederim kızlar
ben çok olayla karşılaştım adamın adına hat açılmış o hattı biri almış sonra bankada bi suç işlemiş sanırım.. polis direk öteki adamı almış içeri. işte aradılar bizi polisler adamın evraklarını bulduk imza ona ait değil kanıtlandı falan ama adamı sonuçta içerde tuttular.. adam sonra sizi dava edicem falan diyodu ne oldu sonuç bilmiom.
2.el telde alırken çok dikkat edin benim abim bi kaç günlüğüne arkadaşıyla telini değiştirmişti
o arkadaşıda teli 2. el almış..
bi sabah kapıya geldi polisler götürdüler abimi babamı falan hepimiz şoktayız. meğer telde abimin hattı takılı olduğu için hemen polisler abimi bulmuş... ve telin ilk sahibi birini bıçaklamış falan abim mahkemeye falan çıktı Allahtan telefoncu kayıtları ii tutmuş suçluya öle ulaştılarr
o yüzden çok ama çok dikkat etmek lasımma.sa.s

arkadaşlar bence de almayın biz ailecek tcdd personel hattı kullanıyoruz.. sözde sabit ücret 9 küsür... annemler sık konuştukları için çok farkedilmiyordu ancak ben hiç kullanmıyorum bi fatura geliyo 19.90 bilmemne vergisi 9 küsür sabit ücret oldu 30 ytl bu hiç konuşmadığım halde geliyor hatları kapattıracaz...

bi kere böyle bişe olmuşsa bu şekilde düşünme canım olabilir diğerlerinde de olabilir.bnde çoooook uzun zamndr avea kullanıorum.

X