Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Ataşehir- şerifali kreş önerisi

Drzhl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
1
0
39
Mjs anaokulu şerifali
Güvenilir ve samimi ortamı, profesyonel yönetici ve eğitim kadrosu ile oldukça başarılı bir okul. Fiziki şartları bölge okullarına göre oldukça iyi. Her yaş için ayrı kat( sınıflar, mutfak, lavabo, uyku odası ) oldukça Geniş, rahat ve güvenilir ortam sağlıyor. 2 yıldır memnuniyetle oğlum devam ediyor. Bir doktor anne olarak Tavsiye ederim

Merhaba bayanlar😊 Ben de Şerifali de ikamet ediyorum ve oğlum Mjs Anaokulu’na gitmekte. Gayet memnunum hatta yeni dönem kaydını yaptırdım. Hepimiz çocuklarımız için en iyisini en güvenilir olanı seçmek istiyoruz.Ben tercih yaparken olumsuz bir görüş duymadım ve tecrübe ettiğim kadarı ile de kesinlikle öneriyorum. Mutlu yüzlerle dolu, sıcak, ilgili ve hassas bir eğitim kurumu.Çocuk sayısı az,gün dolu dolu geçiyor,yabancı dili de sevdiriyorlar.

Bende kres önerisi bekliyorum kizlar
Merhaba
Ataşehir de İstanbul Kids Club adlı anaokulunu tavsiye ederim. 2 yaşında kızımı verdim şuan 4 yaşında. Çok güzel İngilizce öğrendi her yönden gelişimi bizi mutlu etti. Özellikle aile yeri gibi butik bir yer olması içşmi çok rahatlatıyor. Ama çok öğrenci almıyorlar bu da çocuklar üzerindeki verimi arttorıyor. Bakıcı sorunu yaşıyorsanız sabah 8.00den akşam 8.00 ekadar açık olması beniçok rahatlatıyor. Bir bakın derim 😉 kolay gelsin :)

Herkese Merhaba,
Oğlum 17 aylık. 18. ayı dolunca mümkünse Şerifali bölgesinde yarım gün kreşe vermek istiyorum. Temizlik, beslenme ve güvenlik açısından yeterli ve en önemlisi de çocuğuma karşı sevgi ve şefkat gösterecek bir kreş araştırıyorum. 2 yaş altı çocuğunu Şerifali- Ataşehir civarında kreşe gönderen anneler yorum yazabilir mi?
Teşekkürler.

X