arkadaşlar sizinde sırtınız ağrıyomu??

hicransarp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
5
0
42
arkadaşlar 32.haftama girdim bugüne kadar hiç bir şikayetim olmadı ama bu hafta inanılmaz sırt ağrılarım var:bbo:

benim sırtım değilde çok ayakta kalınca ve yorulunca belim ağrıyor bol bol dinlenmeye çalış

ohoo benım haftalardır agrıyor belım
1 haftadır fılanda catı kemıklerım sızlıyor ee dogumuma az bısey kaldı bebegımı beklıyoruz artık
dev061pb___.png

evet kızlar :emir_bebek: büyüdükçe sırt ve bel ağrılarımız oluyor bende 32 haftadayım ve inanılmaz ağrım oluyor dr sorduğumda her hangi bi ilaç veremem :emir_bebek: ağırlığından kaynaklanıyor dedi

Aynen katılıyorum kızlar.Sırt ağrısından ölüyorum.Çalıştığım yerde arkama minder koyuyorum ama pek de iyi geldiği söylenemez.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

arkadaşlar 26+3 günlüğüm,ve inanılmaz sırt ağrım oluyor bir haftadır..ya sağ tarafım ağrıyor yada sol sırtım ağrıyor..akşam fazlalaşıyor..bazen resmen kıvranıyorum..cok erken başladığının farkındayım,ne olacakta bilmiyorum..:KK43: dayanıyorum bakalım

canım bu gebelık takvımını onceden ımzamıza eklıyordum ama ımza bolumu kaldırıldı bende konulara cvp yazdıgımda aklıma geldıkce koyuyorum ıstersden sanada yapabılırım ama konu cvpladıgında koyabılısın :)

bebeğinin beklenen dogum tarıhını vede cınsıyetını yaz yapmaya calısırırım

sırt agrısı oluyomu ne demek resmen geberıyorum sabahlara kadar uyku yok zavallı esım uykudan kalkıp ovuyo aglıyorum agrıdan resmen sırtım belım maffoluyorum yanı sabah ezanlarında 7 8 bıle yattıgım oluyo bıde mınyon tıplıyım gobekte oldukca buyuk cok zorlanıyorum yanı normaldede sırtım agrırdı romatızma vardı bıraz ama o agrıları arar oldum bıde erkek bebekte bele vururmus bıde belım cıktı basıma allah hepımıze yardım etsın cok sıkıldım artık...

benimde sırtım belim çok ağrıyo sürekli gerdirmek istiyorum ama yapamıyorum hep yatar vaziyetteyim 34+6 haftadayım

X