Arkadaşlar acil durum bakmadan geçmeyin İZMİRLİ arkadaşlar

berrin89

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2011
385
468
35
Dokuz Eylül üniversite hastanesinde 7 aylık bebekleri annenin lösemi olması sebebiyle anne karnindan alınıp küvoze konulan ve yaşam mücadelesi veren ikiz bebeklerin annesi için çok acele B rh (+) pozitif trombosit kana ihtiyaç vardır.Anne zamanla yarışıyor.İrtibat icin babası Şehmus Anlı 0507 421 98 61
Yayabilirsek sevinirim.

Allah yardımcıları olsun benim kanım uyuyor ama İstanbuldayım keşke orada olsaydım lütfen duyarsız kalmayın bugün ona yarın bize lazım olur çok çok geçmiş olsun Allah şifa versin :KK43:

Cep numarasını buradan yazmanız doğru değil.
Binbir çeşit insan okuyor. Silseniz daha iyi olur.

Diyorumki internet ortamı binbir çeşit farklı niyette insan var. Cep numarasının açıkça yazılması doğru değil.
Yazılan erkek numarası, konu sahibi tanımadığına göre muhtemelen o da internette gördü yardımcı olmak içinde konuyu buraya açtı. Numara kadın numarası olsa neyse, başka amaçla yazılsa neyse, kan isteyenede o binbir insan sapıklık yapmasın bir zahmet.

Yazılan erkek numarası, konu sahibi tanımadığına göre muhtemelen o da internette gördü yardımcı olmak içinde konuyu buraya açtı. Numara kadın numarası olsa neyse, başka amaçla yazılsa neyse, kan isteyenede o binbir insan sapıklık yapmasın bir zahmet.
Ben numara sahibinin kadın ya da erkek olmasına bakarak söylemedim. Öyle şeyler duyuyoruzki ne biliyim yardım edeceğim deyip gitmezler ya da başka türlü şeyler.
Konu sahibi de internetten aldıysa birşey diyemem. O kısmına dikkat etmedim

Son düzenleme:
Ben numara sahibinin kadın ya da erkek olmasına bakarak söylemedim. Öyle şeyler duyuyoruzki ne biliyim yardım edeceğim deyip gitmezler ya da başka türlü şeyler.
Konu sahibi de internetten aldıysa birşey diyemem. O kısmına dikkat etmedim
Ben yorumdan sonra kopyalayıp netten baktım da, İzmir'le ilgili sayfalarda paylaşılmış.

Öğlen bize kan bulundu diye haber geldi şimdi tekrar mı aranıyor yoksa sonucu bilmeden mi konu açıldı anlayamadım