Arçelik rezaleti

parisparis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
87
2
Arkadaşlar arçelikten beyaz eşya alırken aldığınız bayiyi çok iyi seçin. herhangi bir problemde sizi ortada bırakmasınlar.
benim çamaşır makinemin bir parçası bozuk çıktı. servis bana bildirmeden parçayı değiştirmeye kalktı. son anda farkettim. ana merkezi aradım. servisiniz böyle böyle yapıyo ben yeni makine istiyorum dedim. oralı olmadılar. bi haftalık baskılarım sonucu bana yeni makine gönderdiler. ama başka bi model. evime zorla bırakıp gittiler. tekrar merkezi aradım. o ürün kalmamış size üst ürünü gönderdik dediler. gönderdikleri ürün benim banyoma hiç uymuyordu. sonra servisi aradım. garantisini açtık geri alamayız dediler. merkezi aradım. ilgilenmediler. aldığım bayi hiç oralı olmadı zaten. o kadar çok cazgırlık yaptımki eski makinemin teşhir ürününü buldular verdiler bana.
kesinlikle kurumsal bir firma değil. merkez servise yüklüyo servis bayiye,bayide size
evliliğimin ilk ayı çamaşırları anneme taşımakla geçti.
aklınız varsa arçeliği tercih etmeyin. ben 9 milyarlık alışveriş yaptım. bunla karşılaştım.

hadi yaa çok kötü olmuş bizde yarn bakmayı düşünüoduk şaşrdım şimdi gerçi sabhta arçelkte çalışan bi bayana sordum sakın almayn dedi hiç ilgilenmiolar çok sorun çıkartılar dedii

cnmmm bizimmm aldıgımız bayi çok iyidi ondan ilgilendiler baya...ama kuzenim gecennn çamaşır makinası aldıııııı eve getirip kurdukları makinanın bitarafı içe çökmüştüüüü tabi arayıpp sölyledi kuzen amaaaa siz yapmışsınızdır diyipp gelmedilerrrr rezillik çıktı tabii...ondan alınan yer çok önemli...

canım şikayetvar.com a yazarsan areçilk merkezden görevliler seninle seve seve ilgileneceklerdir

şikayetini yazıp gönderdiğin zaman düğmesi kopan pantolonunu bile iade edebiliyorsun ki seninki koskoca çamaşır makinesi

arkadaşlar ben de arçelik uydu almıştım. 3 oldu bozuluyo.arçeliğe pek güvenim yok fakat evimizdeki bulaşık makinesi belki 15 senelik bişey olmadı.şans işi birazda

arkadaşlar ürün alırken aldığınız bayi iyi ve güvenilir olsun. biz arçelik bayisiyiz ve bizim çalıştığımız bir servis var her bayinin bölgeye göre servisi başkadır. arçeliğin prensipleri içinde müşteri memnuniyeti için arızalı ürünün aynısını göndermez belki aynı arıza ondada olabilir diye bu yüzden bir üst modelini gönderir.

arçelik serviside çağrı merkezide fabrikasıda beş para etmez ..ocak aldım elektronik cam gazlı 2 günde kartı bozuldu ürün üretilmiyomuş yenisini vermiyolar tamir edelim diyolar 2 günlük ürün tamirmi edilir?üst modelide yokmuş onuda veremiyolar.birde üstüne bu ocağı ben indirimden alabilmek için fırın ve davlumbaz alıp set aldım fiyatın yarısının bile altında aldım fiyat iadesi yapsalar bile faturadaki tutarı ödeyecekler ben o fiyata bidaha okadar iyi ocak alamıyorum hemde ankastre olduğu için kesilen tezgah ölçüleride tutmuyor 1 haftadır çözüm bulamadılar ve ben 1 haftadır yemek yapamıyorum mağdurum..bidaha asla arçelikten ürün almam şimdi dua ediyorum aldığım fırında bozulmasın diye daha kullanmadım...diğer beyaz eşyalarım siemens 2 senedir tık demediler hergün çamaşır bulaşık yıkarım ...lanet olsun arçelik gibi firmalara...

Size katılmıyorum arkadaşlar. Benim kardeşiminde buzdolabının gövdesi yaulmuştu. Kapak kapanmıyordu. Dolabı değiştirdiler. Aynısı üretimden kalktığı için bir üst modelini aldı 200 tl fark verdi. Eski dolabını 4 yıl kullanmıştı. Yenisi inox. Gayette güzel. O sizin şanssızlığınız olmuş bence.

benim abimde arçelik çamaşır makinası almıştı, bi sorun oldu şimdi hatırlamıyorum bir üst modelini getirdiler abimlerde çok sevindi çünkü bir üst modeline paraları yetmemişti.
Madem üst modelini evine getirmişler kurumsal değil deyip kötülemek haksızlık olur bir çok marka parçasını değiştirip yollardı. Arçelik iyidir bence..

benim abimde arçelik çamaşır makinası almıştı, bi sorun oldu şimdi hatırlamıyorum bir üst modelini getirdiler abimlerde çok sevindi çünkü bir üst modeline paraları yetmemişti.
Madem üst modelini evine getirmişler kurumsal değil deyip kötülemek haksızlık olur bir çok marka parçasını değiştirip yollardı. Arçelik iyidir bence..

çamaşır makinesi buzdolabı gibi ürünlerde yenisini getirmeleri sorun değil ama ankastre ürünlerde ölçüler farklı ve tezgaha hepsi uymuyor maalesef tadilat yapmak zorunda kalıyosunuz.en sonunda ürünü tamir edin dedim onuda yapamadılar tamir edilemedi şimdi yeni bir ocak gönderecekler ama ölçüleri farklı olduğu için tadilat yapmak zorunda kalıyorum altında fırın var dolapları kestirip fırını alta kaydırcaz..ayrıca 15 gündür ocaksız kalmakta çok zor durum...

Size katılmıyorum arkadaşlar. Benim kardeşiminde buzdolabının gövdesi yaulmuştu. Kapak kapanmıyordu. Dolabı değiştirdiler. Aynısı üretimden kalktığı için bir üst modelini aldı 200 tl fark verdi. Eski dolabını 4 yıl kullanmıştı. Yenisi inox. Gayette güzel. O sizin şanssızlığınız olmuş bence.

buna benzer bi problemi annemler yasamsti..Aldiklari buzdolabinin kapaginin lastigi bi 6 yil sonra iyi kapanmamaya basladi,lastik de cok pahali olunca bunun yerine bizimkiler 600 tl odeyip yeni buzdolabi getirdiler daha da ust model..

iyiceee bozduuuu arcelıkkk ocak aldık aldımız gun ılk yemek yapıstaaa karardı geldıler tabanını degıstırdıler bu seferde düğmelerı bozuk kendı kendıne cakmagı cakıyor sureklı cagırıyoz gelıyolar bakıyolarr tekrar aynı daha 1 ay olmadı hep problem hep problem bıde ben butun ceyızımı arcelık aldımm daha kullanmdan pişmanım::KK43:

X