Ar

U

uKaLaM

Ziyaretçi
arkadaşlar bir buçuk hafta önce kanamadan dolayı doktora gittim. doktor yumurtlama günü olduğu için kanama oldun dedi. ve ilaç verdi. hamilesin veya hamile kalabilirsin dedi. doktorun anlattıklari beni pek tatmin etmedi. şimdide 2 gün adet günümü geçtim ve test yaptım negatif çıktı. ama kasıklarımda feci bir ağrı var. sizce ne olabilir

valla canım bence kan testi yap çünkü belli olmaz

canım doktor hamile olabilirsin dedi de kan testi neden yapmadı anlamadım inşallah hamişsindir hayırlısı olsun

bilmiyorum ki neden yapmadı. zaten pek ilgili bi doktor değildi.

kesin daha erkendir diye dülşünmüştür seni umutlandırmak istememiştir ama ben ce kendine dikkat et

slm arkadaslar benımde sag kasıgım olmak uzere agrım var neden olabılır yumurtalarım catlıyo olabılırmı akıntımda var bugun

tatlı melekcim yumurtaların çatlıyo yada yumurtaların olgunlaştı :))

evet cnm acık ozelım bende aradım doktoru az once oda dedıkı yumurtaların catlıyo olabılır endıselencek bısey yok aksıne sevınmen bıle gereklı dedı

canım benimde bugün tam 17.günüm 14 ve 16 günlerde acayip bi şekilde kasıklarımda ağrım değilde böyle kalkıp otururken falan kasılma oluyodu bugün daha aza indi yumurtalarım çatlamıştır diye düşündüm ben ama araştırdım öyleymiş

ben artık pantolonlarla oturamıyorum kasık ağrısından. oturduğum yerde on kere şekil değişiyorum :-)

X