Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Ankastre firindaki cikmayan lekeler

Anna Karanina19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2022
651
1.075
Merhaba henüz ankastre fırını alalı 1 yıl olacak (Indesit) ama içi mahvoldu. CIF in firin temizleyicisini kullanıyorum ama materyali bozuldu hep acaba bunun bir çözümü var mıdır? 10 yıl garantisi var ama bence tuketici kaynakli olarak görülür diye dusunuyorum. Teşekkürler yardımlarınız için.

Eklentiler

• 20220609_204758.jpg
    20220609_204758.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 100
  • 20220609_204706.jpg
    20220609_204706.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 101
Merhaba henüz ankastre fırını alalı 1 yıl olacak (Indesit) ama içi mahvoldu. CIF in firin temizleyicisini kullanıyorum ama materyali bozuldu hep acaba bunun bir çözümü var mıdır? 10 yıl garantisi var ama bence tuketici kaynakli olarak görülür diye dusunuyorum. Teşekkürler yardımlarınız için.
Ya adını bilmiyorum yapı marketlerde satılan krem gibi bir ürün var, böyle parlaklığı rengi giden metal gibi görünen yüzeylere sürüyorsunuz bir nevi cilalı deterjan gibi, onu deneseniz

Evet burda da metal polish ürünleri varmış siz yazınca kontrol ettim. Bir araştıracagim. Cok teşekkür ederim.
Rica ederim, bilip diyemedim adını 🤪
Bebek yağıyla da patlatmayı bir deneyin derim bende işe yaramıştı
Olmuyorsa da takmayın ya belli tertemiz fırınınız mis gibi ama matlık var canınız sağ olsun fırının içine girip oturulmayacak ya sallayın gitsin
Kolay gelsin

Rica ederim, bilip diyemedim adını 🤪
Bebek yağıyla da patlatmayı bir deneyin derim bende işe yaramıştı
Olmuyorsa da takmayın ya belli tertemiz fırınınız mis gibi ama matlık var canınız sağ olsun fırının içine girip oturulmayacak ya sallayın gitsin
Kolay gelsin
İşte böyle ufak şeyler çok sinirime dokunuyor. Haklisiniz. Yardımınız için çok çok teşekkürler ❤

Rossmandan fırın temizleme köpüğü alın belki işe yarar

X