Ankarada olan hayvan severler

kzbnmrzzhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
69
108
37
geçen gün kısamer(belediyenin hayvan kısırlaştırma merkezi) ziyaret ettiğimde çok güzel bir smokin kedi gördüm. sahibi yurt dışına görevli gittiği için oraya bırakmış haline çok üzüldüm. Ben alamıyorum malesef astımı var evimde kendi kedimi bile sahiplendiriyorum mecburen. kedinin bakışını hiç unutamıyorum eğer sahiplenmek isteyen olursa oran kısamer de çok güzel bir çocuk. uzun tüylü sanırım cins kırması yemyeşil gözleri olan sakin bir hayvana benziyordu. cipi var kısır ben bayagı uğraştım sahiplenen olur mu diye bir de buradan yazmak istedim.

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-28-18-17-35-713_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-06-28-18-17-35-713_com.android.chrome.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 50
Ah güzel çocuk benim kedimin aynısı, benim yavrumuda geçici yuva olarak yanıma almistim kimse istemediği için yuvası oldum iyiki olmuşum.
Anneminde astımı var ama 3 kedi ile beraber yaşıyor (biri vefat etti artık 2 kedi kaldi) birlikte uyuyorlar ama astıma sıkıntısı olmadı. Hatta kardeşimin kediye alerjisi var o da aynı şekilde kedilerle uyuyor bi sıkıntı olmadı. Birine yine yavru kedi sahiplendirmistim o kisininde astımı çıktı ama 2 yıldır birlikteler. Bence bu güzelliğe bi şans verin 🥹

Son düzenleme:
benim evimde var zaten bir kedim onu bile vermek zorundayım haftaya verecegim aşırı öksürük oluyor bende yaz kış boğulurcasına.

X