Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara Tesettür Gelinbaşı ve Porselen makyaj

hijabiqueen

İstanbul mu
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
771
484
Kızçeler benim haziranda düğünüm olucak ve hala çoğu şeye karar veremedim çıldırmak üzereyim. Ankarada sade ama güzel tesettür başı yapan ve (mümkünse kryolan ürünleriyle) porselen makyaj yapan birilerine ihtiyacım var. lütfen beğendiğiniz, bildiğiniz ve fiyatları uygun olan yerler önerebilr misiniz ? :KK5:

Kızçeler benim haziranda düğünüm olucak ve hala çoğu şeye karar veremedim çıldırmak üzereyim. Ankarada sade ama güzel tesettür başı yapan ve (mümkünse kryolan ürünleriyle) porselen makyaj yapan birilerine ihtiyacım var. lütfen beğendiğiniz, bildiğiniz ve fiyatları uygun olan yerler önerebilr misiniz ? :KK5:

cnm benimde aynen bu sorunum var bulabildin mi yardım edersen sevinirim :KK43:

Kızlar demetevlerde Esra kuaför var genelde tesettür gelin başı yapıyor bikaç ay önce ablam gelin ve kına başını ona yaptırdı özellikle kına başına herkes hayran kaldı benimde mayısta düğünüm var bende ona gitmeyi düşünüyorum.altarnatif olsun derseniz Setri nur türban tasarım var oda pursaklarda isteyen olursa sayfa linki atarım :)

Basın icin bilmiyorum ama makyajın ici bir makyoz biliyorum istenilen yere gidiyor su contour makyaj denilen yuz hatlarını belirginlestirme ve porselen makyaj gibi profesyonel bir makyaj yapıyor hep o makyajla kalmak istiyorsunuz:) kardesim icin arastırmıstık bizde ve onu bulduk hem cekici hem dogal ama kesinlikle hatlardan anlayan bir makyaj yapmıstı gozlerini ortaya cıkardı dudakları daha dolgun ve yuzu cok daha ince gostermisti ben bayılmıstım cok tatlı da bir bayan sitesi de var bakmalısınız derim

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben eryamandayım burada da öyle tesettür için pek bir yer yok 😒 benim düğünüm harikalar diyarında olacak 😊 Sincan'da matmazel kuaförü öneriyorlar genelde 😊 daha uzak yerlere de gidemem :KK43: kryolan ürünlerini kullanıyorlar 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar araştırmadan karar vermeyin buyurun size on numara tavsiye yer etlikte ... hemen köşesinde tesettür tasarım ve gelin başı ve kına baş tasarımı yapılıyor. sadece tesettür üzerine hizmet verilmektedir. .... hanımla iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X