Ankara da kalıcı kızlık zarı dikimi en iyi doktor hangisi

Turgay’ın sert diktiğini ve açılmadığını yazanlar olmuş acaba üstünden çok zaman geçtiği için mi etleşti orası bende kalıcı ile kendimi daha iyi hissetmek isteyenlerdenim ama dediğim gibi tek sorun doktor bulamama da onu bi bulsam karar versem rahatlayacağım😞 birde canım benim sanırım mesaj sayımız 100 olmadan özelden yazamıyoruz öyle bir şey yoksa deneyeyim ama birkaç yazıda öyle okumuştum yani buradan devam edeceğiz konuşmaya mesaj sayımız 100 olunca özele geçebiliriz tabi böyle bir şey yoksa yazadabilirim
Vallahi bende cok arastiriyorum turgay beyde kararsiz kaldim iste gercekten ise yariyomu kalici gercekten tutuyormu hic Bilmiyorum kimseye de guvenmiyorum yani cok fake hesap var yani insan inanamiyo kimseye vallahi hu konuda ama bi kac kişiyle konuştum ankarada yaptrmislar tutmamis kalici bende cok korkuyorum ya tutmazsa diye sen evlilik yolunda misn yoksa

Vallahi bende cok arastiriyorum turgay beyde kararsiz kaldim iste gercekten ise yariyomu kalici gercekten tutuyormu hic Bilmiyorum kimseye de guvenmiyorum yani cok fake hesap var yani insan inanamiyo kimseye vallahi hu konuda ama bi kac kişiyle konuştum ankarada yaptrmislar tutmamis kalici bende cok korkuyorum ya tutmazsa diye sen evlilik yolunda misn yoksa
Yani kısmen henüz değil ama birkaç seneye evet ciddi ilişkim var sanırım ben ebruya yaptıracağım geçici dikiş atsa dahi giderim çünkü onun kesin tutturduğunu biliyorum onda kanaması olmayan yok üstelik kimisi son kontrole gidiyor kimisi gitmiyor Ankara’da hymeneplasti sayfasını 1579 sayfaya ben hepsini okudum inanılmaz belki ama evet hepsini okudum 2010-11-12-13….2024 e kadar orada ebrudan memnun klan çok insan var kimisi kuzeniyle gidiyor kimisi kendisi gidiyor kimisininki son kontrolde tekrar dikiş atılıyor kimisi son kontrole gitmeden tutuyo bunlar hep kişinin hijyeni ile yaraya nasıl baktığıyla ilgili bence orada işte en son yorumlarda kadın perineye kadar dikmiş Turgay yapamıyor yazmış ya ben onu baştan bi eledim çünkü onda da açtıran sayısı epey var.

Tuğbacım ben yorumları okudum biraz daha araştırdım baya bir Turgay’da olan var eğer gitmeyi düşünürsen ve senin içinde sorun olmazsa belki birlikte gideriz ama güvenmek istemezsen de anlarım sanırım tutturuyormuş baya fakat ben ebruda olsam dahi son geçicisine de giderim diye onu düşünüyordum ama baktım Turgay hoca kontrole çağırmıyomuş yaptıktan sonra e tabi bu biraz insanın içine su serpti

Tuğbacım ben yorumları okudum biraz daha araştırdım baya bir Turgay’da olan var eğer gitmeyi düşünürsen ve senin içinde sorun olmazsa belki birlikte gideriz ama güvenmek istemezsen de anlarım sanırım tutturuyormuş baya fakat ben ebruda olsam dahi son geçicisine de giderim diye onu düşünüyordum ama baktım Turgay hoca kontrole çağırmıyomuş yaptıktan sonra e tabi bu biraz insanın içine su serpti
Evet turgay son kontrolw cagirmiyo diye biliyorum ama yinede guven olmuyo o kadr para vericez yani ya tutmzsa benm icimde hep bu suphe var yani gervekren napicagimi Bilmiyorum suan ciddi bi iliskim yok hayatimsa kimse yok ama kendimi bu sekilde kotu hissediyorum paikolojkman

X