Anket Anayasa değişikliği için referandumda oyunuz ne olacak ?

Anayasa değişikliği için referandumda oyunuz ne olacak ?

• Evet

OY: 594 27,2%
  • Hayır

OY: 1.587 72,8%

• Ankete Katılan
    2.181
Valla 0 tarih bilgisiyle millete cahil etiketi yapıştıran ben değilim. Niye bana dert olsun ki :KK14: geri vitesin farklı bi versiyonuna şahit oldum
Ahh buraya yabancıyım dile düştük. Geri vites değil bu konudan kaçmak değil insanlarla uğraşmak zor hele bir kaç farklı cümle kurmayı öğrenmiş sen gibi biri ile... tamam çok bilgilisin ama ben de öyle...😊 tarih okul kitaplarında okuduğumuz gibi değil bunu sen de bil de

Sjsjsjs onu bende gördüm..
Ahh buraya yabancıyım dile düştük. Geri vites değil bu konudan kaçmak değil insanlarla uğraşmak zor hele bir kaç farklı cümle kurmayı öğrenmiş sen gibi biri ile... tamam çok bilgilisin ama ben de öyle...😊 tarih okul kitaplarında okuduğumuz gibi değil bunu sen de bil de
Reis kabul ediyorum sen daha iyi tarih biliyorsun geri kalan tü pis kaka eyvallah 👋

Bak sennn gerçek tarih nerde yazıyor söyle onuda okuyayım. Pek severim tarihi. İlk Türk devletlerinden tutta islamiyet sonrası Türk devletleri, Osmanlı, cumhuriyet dönemi, dünya savaşları, soğuk savaş, yumuşama dönemi çok ilgimi çeken konular. E tabi insanın tarih bilgisi SAĞLAM olunca sana farklı cümle olarak geliyor. Halbuki sende okula gidip aynı dersi gördün bende aynı dersi gördüm farklı olan ne ki? Sana Afrika tarihini mi anlattılar? Anlamiğğğğöörümm yani

Gerçek tarih bu değil.
Gerçek islam bu değil.
Değil, değil, değil. :KK53:

Gerçek tarih bu değil.
Gerçek islam bu değil.
Değil, değil, değil. :KK53:
Onlara göre gerçek tarih ve din fesli deli kadir in yalanlarıdır.
Bak sennn gerçek tarih nerde yazıyor söyle onuda okuyayım. Pek severim tarihi. İlk Türk devletlerinden tutta islamiyet sonrası Türk devletleri, Osmanlı, cumhuriyet dönemi, dünya savaşları, soğuk savaş, yumuşama dönemi çok ilgimi çeken konular. E tabi insanın tarih bilgisi SAĞLAM olunca sana farklı cümle olarak geliyor. Halbuki sende okula gidip aynı dersi gördün bende aynı dersi gördüm farklı olan ne ki? Sana Afrika tarihini mi anlattılar? Anlamiğğğğöörümm yani
Onlara göre gerçek tarih ve din fesli deli kadir in yalanlarıdır.

X