Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Anasınıfı yemek derdi

esen21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
74
17
30
İyi günler hanımlar,
Benim ilk çocuğum anasınıfına yeni başladı.Bugün ilk toplantı oldu tabi..
{benim oglum 2 sene önce bağırsak ameliyatı geçirdi ve yemek falan pek herşeyi yemiyor} ben bugün öğretmene açıkladım durumu toplantıda. her veli birgün yemek getirecekmiş.
Ama ben oğlum yemez herseyi bilginiz olsun dedim.
biz yardım ederiz dedi.
Aç kalmaz inşallah dedim.
Açlıktan kimse ölmez dedi bana ve 2 gündür baslenmesine kattığım yemek aynı şekilde eve geldi. Napmam lazım ve bu cevaba da çok sinirlendim bana akıl verin lütfen

Maalesef devlet anaokulları pek ilgilenmiyor öyle şeylerle

Ya alın özel bı krese verin ya da yarı özel yaro devlet okullar var oraya verin

Ben geçen sene gonderdm oğlumu çok pismanim

Maalesef devlet anaokulları pek ilgilenmiyor öyle şeylerle

Ya alın özel bı krese verin ya da yarı özel yaro devlet okullar var oraya verin

Ben geçen sene gonderdm oğlumu çok pismanim
Kreşe yollayamam pek durumum yok açıkçası, oglum içine kapanık açılsın biraz diye yolladım anasınıfına

İyi günler hanımlar,
Benim ilk çocuğum anasınıfına yeni başladı.Bugün ilk toplantı oldu tabi..
{benim oglum 2 sene önce bağırsak ameliyatı geçirdi ve yemek falan pek herşeyi yemiyor} ben bugün öğretmene açıkladım durumu toplantıda. her veli birgün yemek getirecekmiş.
Ama ben oğlum yemez herseyi bilginiz olsun dedim.
biz yardım ederiz dedi.
Aç kalmaz inşallah dedim.
Açlıktan kimse ölmez dedi bana ve 2 gündür baslenmesine kattığım yemek aynı şekilde eve geldi. Napmam lazım ve bu cevaba da çok sinirlendim bana akıl verin lütfen
Canım sen keşke oğlum aç kalsın diye gönderiyorum herhalde buraya deseydin o sorumsuz öğretmene. Madem açlıktan kimse ölmez kendine ogretmen demesin bende anaokulu öğretmenligi yaptım ve yemeyen çocukları kendi ellerimle besliyordum. Yemez diye bisey yok ama devletse bu tür şeyler çok normal :/

Canım sen keşke oğlum aç kalsın diye gönderiyorum herhalde buraya deseydin o sorumsuz öğretmene. Madem açlıktan kimse ölmez kendine ogretmen demesin bende anaokulu öğretmenligi yaptım ve yemeyen çocukları kendi ellerimle besliyordum. Yemez diye bisey yok ama devletse bu tür şeyler çok normal :/
Devlet ama mecbur

Bence öğretmenin biraz üstüne gitmişsiniz laf sokar gibi aç kalmaz ins vs :KK70: biz yardım ederiz demişler işte. O sırada çok teşekkürler hocam ben yine de bir şeyler koyayım çantasına yemezse ordan yesin olur mu benim de içim rahat eder demeniz yeterliydi. Verdiği cevap hoş değil kesinlikle ama siz de biraz hak etmişsiniz.

Çünkü beslenme olduğu gibi geri geliyordu canım ondan. İyi demişim, az bile söyledim galiba 😂

X