Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Anasınıfı veli problemi

ffazilett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
53
15
34
Merhaba arkadaşlar.Fikirlerinize çok ihtiyacım var. Anasınıfında çalışıyorum.Bir veli Küçük ve gereksiz problemleri büyüttü ve en sonunda baya tartıştık.En sonunda istemiyorsa alıp çocuğunu gitmesini söyledim.Onu da kabul etmiyor.Yani hem memnun değil hem de çocuğumu almam diyor.Bir de üstüne işini yapmak zorundasın diye çıkıştı.Ama saatli bomba gibi en ufak şey de yanıma geliyor.Şuan muhatap olmamama rağmen bişey sormaya çalışıyor.Durumu müdür beye anlattım destekledi.Sınıf değişikliğine bakalım dedi.Ama gitmeyede bilir.Bu ihtimal yüksek.Bu veliyi sınıfımda istemiyorum.Diğer velileri de rahatsız ediyor.Bir tek bu kadını idare edicem diye diğer velileri es geçemem.Ve bana söylediklerinden sonra nasıl devam edebilirim ki hiç birşey olmamış gibi.Görmezden geliyorum ama yine bir şekilde bir velinin yanında hesap sorar gibi birşey diyor.Sizce ne yapayım?Böyle bir deneyim yaşayan var mı aranızda?

Sınıf değişikliği dışındaki bir fikrim yok ama bende kızı Anasınıfına giden bir veli olarak,size bol bol sabırlar diliyorum.İnanın bir insan grubu hiçmi birşeyde bir karara varamaz varamıyoruz hele bir tanesi var diğer 18 kişiye yetiyor.Ben veli olarak pes yarım dönemde,size öğretmen olarak sabırlar diliyorum..

ogretmen degilim veliyim annelik ne kadar sabir isiyse ogretmenlikte o kadar sabir gerektiren bir meslektir gerek veliyle gerek ogrenciyle yapacaginiz tek sey her zamn bu cizgiyi bozmayacaksinz gerekirse odun vermeyeveksinz biraz proforsyonel dusunmeniz lazim karsiniza her zamn kolay engelee cikmayabilir boyle sert zeminde yapacaginiz tek sey sabirli olmaktirr okul disinda zaten gorusmeyeveksiniz o sizin isiniz yapacak bisey yok ne yazikkki kasiyerlik gibi dusunun musteri gelip ayni davranisi sergileyip gidiyor kasiyer sabirki davranip mustrriyele muhatap olmuyor ne yazikki boyle hani benzenttmek belki sacma oldu bu durum gibi dusunun

X