Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Anaokulunda İngilizce eğitimi hakkında.

benkahvecanavari

ne kedisiz ne kitapsız
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
1.655
2.536
28
Merhaba,

Bir anaokulunda İngilizce öğretmenliği yapıyorum, ilgilendiğim yaş 3,5-4. Gün boyu İngilizce konuşuyor, etkinlikleri İngilizce yapıyor, tekerleme öğreniyoruz.

Henüz işte yeni olmama rağmen güzel etkinlikler bulup yapsam bile yine de bazen sıkıntı çekiyorum. Sevgili veliler, çocuklarınızın İngilizce olarak neleri öğrenmesini, ne tarz etkinlikler yapmasını isterdiniz? Düşünceleriniz etkinliklerime ve ders programıma şekil verecek. Teşekkürler...

:KK51: :KK200:

Merhaba, epey geçmiş yazdığınızın üzerinden ama rastlayınca sormak istedim

Maaşınız sizi tatmin ediyor mu? İlgilenmek istediğim yaş aralığıyla çalışıyorsunuz, sürekli okul öncesi ingilizce öğretmenlerinin aktivitelerini izliyorum youtubedan, çok hoşuma gidiyor ama maaştan çekiniyorum.

Merhaba, epey geçmiş yazdığınızın üzerinden ama rastlayınca sormak istedim

Maaşınız sizi tatmin ediyor mu? İlgilenmek istediğim yaş aralığıyla çalışıyorsunuz, sürekli okul öncesi ingilizce öğretmenlerinin aktivitelerini izliyorum youtubedan, çok hoşuma gidiyor ama maaştan çekiniyorum.

Merhaba,

Evet konuyu açalı çok olmuş, bu süre zarfında da ben işten insan ilişkileri, kötü üslup sebebiyle istifa ettim. Konuyu açtığım zamanki hevesimi ve idealistliğimi çaldılar.

Öncelikle bu yaş grubu Youtube'dan ya da Instagramdaki Anaokulu sayfalarında koyulan fotoğraf ve videolardan çok farklı. Orada herşey güzel, ya arkaplanı? Ben çok zorlandım. Sizi bilemem. Asgari ücrete yapılacak bir iş değildi, çok az paraya çok iş yaptım iki ayda. Kesinlikle maaş beni tatmin etmedi.

Merhaba,

Evet konuyu açalı çok olmuş, bu süre zarfında da ben işten insan ilişkileri, kötü üslup sebebiyle istifa ettim. Konuyu açtığım zamanki hevesimi ve idealistliğimi çaldılar.

Öncelikle bu yaş grubu Youtube'dan ya da Instagramdaki Anaokulu sayfalarında koyulan fotoğraf ve videolardan çok farklı. Orada herşey güzel, ya arkaplanı? Ben çok zorlandım. Sizi bilemem. Asgari ücrete yapılacak bir iş değildi, çok az paraya çok iş yaptım iki ayda. Kesinlikle maaş beni tatmin etmedi.
Yazınız okumuştum ve çok hoşuma gitmişti 4.5 yaşında ki oğlum İngilizceye çok meraklı umarım biz de böyle güzel öğretmenlere denk geliriz demiştim. Ama hevesinizi kırmalarına çok çok üzüldüm sektör gerçekten acımasız ileride inşallah gönlünüzce olur her şey siz yine de vazgeçmeyin ♥️

Çok teşekkür ederim yanıtınız için. İçinize sinen bir yer bulursunuz umarım. Sevgiler ❤

Umarım hepimiz için hayırlısı olur. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bu işe başlamak ya da deneyim kazanmak istiyorsanız, maaşını uygun bulursanız kaçırmayın tabii.

Yazınız okumuştum ve çok hoşuma gitmişti 4.5 yaşında ki oğlum İngilizceye çok meraklı umarım biz de böyle güzel öğretmenlere denk geliriz demiştim. Ama hevesinizi kırmalarına çok çok üzüldüm sektör gerçekten acımasız ileride inşallah gönlünüzce olur her şey siz yine de vazgeçmeyin ♥️

Çok teşekkür ederim. Oğlunuzu kucaklıyorum, öpüyorum. :KK200:

X