Anaokulu misafir öğrenci

burcuaybektas

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2023
25
2
31
Merhaba hanımlar oğlum 3 yaşında. Bu yaşına kadar ananesi baktı oğluma.Eşimle öğretmeniz ders programlarımızı ayarladık fakat haftada 1 gün (o da yarım gün olacak şekilde )çocuk ortada kalıyor. Haftada bir yarım gün çocuğumu anaokuluna alırlar mı ? Misafir öğrenci diye bir şey var mı?

Merhaba hanımlar oğlum 3 yaşında. Bu yaşına kadar ananesi baktı oğluma.Eşimle öğretmeniz ders programlarımızı ayarladık fakat haftada 1 gün (o da yarım gün olacak şekilde )çocuk ortada kalıyor. Haftada bir yarım gün çocuğumu anaokuluna alırlar mı ? Misafir öğrenci diye bir şey var mı?

Ücretsiz değil ama maddi karşılıkla alırlar bence.

Ücretsiz değil ama maddi karşılıkla alırlar bence.
Tabii diğer çocukların ücreti ne işe aynı şekilde bile veririm.Birakabilecegim başka bir yer yok..onun için de sosyallik olur.Babasına kalsa tüm gün verelim hafta içi diğer çocuklar gibi diyor..ama iş dolayısıyla böyle bir imkanım varken ondan ayrı kalmak istemiyorum...

Aynı okuldaysanız alırlar bizim kızın sınıfında da vardı o 4 yaşında idi ama

Tabii diğer çocukların ücreti ne işe aynı şekilde bile veririm.Birakabilecegim başka bir yer yok..onun için de sosyallik olur.Babasına kalsa tüm gün verelim hafta içi diğer çocuklar gibi diyor..ama iş dolayısıyla böyle bir imkanım varken ondan ayrı kalmak istemiyorum...

Sizin bulunduğunuz okulda anaokulu var mı? Eğer varsa verin alırlar.

Çocukların kardeşlerini sınıfa misafir diye alıyorlar. Sizi de alırlar. 3 yaş yeterli bir yaş orada durması için.

Ayni okulda degiliz ama benim okulumun yan binası.4 yaş olsa tüm gün hafta içi veririm ama 3 yaş olunca yönetmelikte yok sanırım...
Yönetici anlayışlı biri ise öğretmen sorun yapmaz zaten yaştan bağımsız zor çocuklar oluyor sınıfta sizinki uyumlu ise severek misafir öğrenci olarak ister

X