Amniyotik bant :(

_serpil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
19
1
20 haftalik hamileyim bugün ki dr kontrolumde kesede amniyotik bant oldugunu ögrendim.sol alt kösede.şimdilik bir zarar vermemiş bebegime ama bebegimin eli kolu parmaklari buna dolanirsa o bölgenin kangren olacagini soyledi dr.cok kötüyüm :KK43: başina böyle bisey gelen varmı

20150804_215023-1.jpg

Buda ultrason görüntüsü.bu sorunu geçiren vebegini saglikla kucagina alan yokmu acaba :KK43:

korkma korkma canımcın..içini ferah tut..Allahın izniyle sıkıntı olmaz..sitede sağlıkla kucağına alan çok bebeişini..bende bu zamana kadar hiç bi sıkıntı görmedim .

bende 17 haftalık hamileyim bugün amniyotik bant gördü doktor e yapacağımı bilmiyorum çok kötüyüm .Allahım herkese evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

bende 17 haftalık hamileyim bugün amniyotik bant gördü doktor e yapacağımı bilmiyorum çok kötüyüm .Allahım herkese evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

27 haftaya girdik Bu hafta kontrole gittigimde doktora amniyotik banti sordum epey bi inceledi ve göremedi kaybolmuş dedi.bende ilk ögrenince cok korkmustum.içini ferah tut Rabbim bebeklerimizi sag salim bize bağıslasin ins

27 haftaya girdik Bu hafta kontrole gittigimde doktora amniyotik banti sordum epey bi inceledi ve göremedi kaybolmuş dedi.bende ilk ögrenince cok korkmustum.içini ferah tut Rabbim bebeklerimizi sag salim bize bağıslasin ins
bende 21 haftalığım 19 haftalıkken başka bi hastaneye gittim doktor kesinlikle bant yok dedi çok şükür çok ferahladı içim.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Doktor çok önemli işte. Doğumu yaptıran doktorum ve bu konuda deneyimli bir perinatolog ' amniyotik bant kendi kendine kaybolmaz varsa vardır, ya da görülen amniyoyik bant değildir' dediler boş yere stres yaşamışım

20 haftalik hamileyim bugün ki dr kontrolumde kesede amniyotik bant oldugunu ögrendim.sol alt kösede.şimdilik bir zarar vermemiş bebegime ama bebegimin eli kolu parmaklari buna dolanirsa o bölgenin kangren olacagini soyledi dr.cok kötüyüm :KK43: başina böyle bisey gelen varmı
Tam olarak aynı şekilde bendede var şuan sizin nasıl sonuçlandı gebelik resmen diken üstünde oluyor insan

X