AKP Anayasa'dan Atatürk'ü çıkarıyor

Düşünce özgürlüğü zaten yok oldu,içimizden düşünüyoruz artık..
Buradada söyleyince direk taşlanıyoruz..
''İçimdeki '' düşünceleri dışa vurdunuz hay ağzınızı öpeyim.. :)İsteyen taşlasın canım hele şu forumda taşlayan taşlayana yarısı zaten böyle tiplerin ya aileden duyduklarıyla laf yapar ya da bilmeden konuşur o yüzden beni manipüle edemiyorlar.

''İçimdeki '' düşünceleri dışa vurdunuz hay ağzınızı öpeyim.. :)İsteyen taşlasın canım hele şu forumda taşlayan taşlayana yarısı zaten böyle tiplerin ya aileden duyduklarıyla laf yapar ya da bilmeden konuşur o yüzden beni manipüle edemiyorlar.

Hayat felsefeleri bu yöndede ondan....

Zaten alt yapi hazir baskanlik sistemi hazir yeni Türkiye gafi hazır ee ne kaldı Atatürk ü akillardan silmek ki zaten 19 Mayıs ta 23 Nisan da bunu yapmadılar mı yok oyke yok boyle dogru duzgun kutlatmadilar..Yeni Türkiyede ki koyun sürüsüne selam olsun..

Buradaki ironi mi desem trajikomik durum mu desem ne desem benim içimi acıtıyor. Siz desteklediğiniz partiye oy verme hakkını bile Atatürk sayesinde aldınız. Bugün rahatça istediğimiz yönde ilerliyor demeniz bile onun Türk kadınını çağdaş medeniyetler seviyesine getirme mücadelesi yüzünden. Ve gerçekten çok merak ediyorum neden bu kadar düşmansınız ? Mesela ben AKP ' den nefret eden biri olarak bile RTE' dan bu kadar nefret etmiyorum. Sadece günü gelip yargılandığını görmek istiyorum. Hani böyle hırs yapacak kadar büyük nefretinizin nedeni ne Atamıza karşı cidden anlayamıyorum.
Milletin ve memleketin kurtuluşunun, İstanbul’da tamamen İngilizlerin baskısı altındaki Sultan-Halifeye ve onun buyruklarına sıkı sıkıya bağlılıkla mümkün olacağını sanan akılların torunları işte. Düşmanlıkları buradan geliyor. Halifelik kalktı ondan bu kadar sızlanıyorlar. Bağımsızlık umurlarında değil.
Seçme ve seçilme hakkı diyorsunuz da bunları görmezler ki. Onların kafası Atatürk kadınları çırıl çıplak dolaştırdı kadınları soydu mantığında çalışıyor. Bunları deli padişahlar paklar olsa olsa.

Buradaki ironi mi desem trajikomik durum mu desem ne desem benim içimi acıtıyor. Siz desteklediğiniz partiye oy verme hakkını bile Atatürk sayesinde aldınız. Bugün rahatça istediğimiz yönde ilerliyor demeniz bile onun Türk kadınını çağdaş medeniyetler seviyesine getirme mücadelesi yüzünden. Ve gerçekten çok merak ediyorum neden bu kadar düşmansınız ? Mesela ben AKP ' den nefret eden biri olarak bile RTE' dan bu kadar nefret etmiyorum. Sadece günü gelip yargılandığını görmek istiyorum. Hani böyle hırs yapacak kadar büyük nefretinizin nedeni ne Atamıza karşı cidden anlayamıyorum.

Lütfen işiniz olmayan konulara dalmayin !

Yorumunuzu belirtiniz ama benden alıntı yapmadan...

İki kişi yazışırken araya dalmak da.nedir.

Adı nedir bunun ?

Sizden fikir istedim mi ? Hayir
İhtiyacım var mı hayır

Katılıyor muyum hayır

Lütfen ilerleyin

M meredithgrey yazmak istediklerimi çok güzel yazmışsın kizkurusu kizkurusu 'na.
mantıklı bir cevap bulamamış, çünkü bence Atatürk'ten neden nefret ettiğine dair ''kendi'' fikri yok, naassılsa fikir veren var.
aha bu da 4. kişi ne deniyor hadi siz söyleyin?

Sen ne zamandır burdasin bilmem ama ben ataturk konusunu oky.yle çok tartıştım . her gelene tek tek aynı şeyleri yazma gibi bir zorunluluğum var mı?

Sana ataturk hakkındaki düşüncelerimi anlatmak gibi bir mecburiyetim yok.

Kendi fikrim olmadığıni nereden çıkarıyorsun ? Size açıklama yapmadım diye fikrim olmamış mı oluyor

Kendini bu kadar önemseme :)
Hayal kırıklığına ugrarsin yoksa :)

M meredithgrey yazmak istediklerimi çok güzel yazmışsın kizkurusu kizkurusu 'na.
mantıklı bir cevap bulamamış, çünkü bence Atatürk'ten neden nefret ettiğine dair ''kendi'' fikri yok, naassılsa fikir veren var.
aha bu da 4. kişi ne deniyor hadi siz söyleyin?
Valla ben kaç defa paragraflar döşedim Ata'm hakkında, bizim için neler yaptığını anlattım. Hatta o konularda belge ve kanıtlarıyla bazı sağduyulu arkadaşlarım geldiler, yıl yıl neler yaptığının listesini verdiler.
Sonuna da bir soru sorduk, neden diye? Bu nefreti hakedecek ne yaptı diye sorduk. Ama hiç cevap alamadık.
Evet bir daha soralım neden?

Lütfen işiniz olmayan konulara dalmayin !

Yorumunuzu belirtiniz ama benden alıntı yapmadan...

İki kişi yazışırken araya dalmak da.nedir.

Adı nedir bunun ?

Sizden fikir istedim mi ? Hayir
İhtiyacım var mı hayır

Katılıyor muyum hayır

Lütfen ilerleyin

Bu burası özgür bir " FORUM" olduğu için fikir beyanında bulunmaktır, bu isterseniz siz olursunuz ister Ayşe olur isterse de Fatma.

Neden bu kadar gerginsiniz hem kötü bir şey söylemedim ki üzüldüğümü belirttim. İftira ya da karalama da yok. Yalan değil reisinizi seçerken aldığınız hakkı size ATATÜRK verdi.

Hem iftara az bir şey kalmışken, mübarek Ramazan ayında, hoşgörü dini mensubu birine yakışmayacak kadar öfkeli gördüm sizi. Üzüldüm adınıza, oruç boşa gitmesin dikkat.

Entarisi dum dum yar
Gelir diye umdum yar
Yatsiya kadar bekledim
Gözlerimi yumdum yar

Hımı hımı hım da hım hım yar
Vıy vıy vıyda vıy vıy yar
dans-hareketli-resim-0072.gif

Oturmaya gelmedik, hadi eller havaya, halaya bekliyoruz hadi vivelamour kizkurusu seyhan4161 piste bekliyoruz hımı hımı hımda hım hım yar vıy vıy vıyda vıy vıy yar hopaaaa

X