Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları AKD KİDS KREŞ HAKK.

Pardon t9 dan dolayı yanlış yazılmış. Bir durum karsısında dogru bilgiye nasıl ulasıcaz demek istemiştim

Merhaba benim kızım da 2.5 yaşında olacak eylulde. Biz de kreş arayısındayız. Yarın Akdkids ile görüşmemiz olacak. Memnun musunuz? Çok küçükler herhangi bir durumda kendilerini ifade edemeyebilirler.Böyle bir durumda soğur bileğiyle nasıl ulaşıcaz. Siz nasıl bir süreç geçirdiniz
merhaba, benim oğlum bayraklı şubesine gidiyor ve ben çok memnunum :) okuldan ayrılırken öğretmenlerini öpüp ayrılıyor :KK70: seviyor mutlu fotoğraflarda filan 10 gün beraber gittik okula alışana kadar sadece 1 ay çok zor geçti hastalık bakımından ama kışın başlatma ben yaz olmasına rağmen 1 ay grip oldu iyileşmedi çocuk sadece oğlum kreşte diğer çocuklar ona sarıldığında itmeyi öğrenmiş öğretmenleri kendini koruma yöntemi diyor diğer çocuklardan ve vurup ısırmadığı taktirde destekliyoruz bile bu davranışlarını diyor çünkü durup dururken olmuyor biri onun istemediği bir davranışı yapınca oluyor demişti

Görüştük, karar veremedik açıkçası. Cok kucuk oldukları icin yarim gun gitmesini istiyoruz. Benim de saatlerimi ona gore ayarlayabilme imkani m var. Yarim gun gelmesini pek istemiyorlar gibi. Akademik olması çok onemli degil bizim icin. Akraniyla karşılaşması ve iyi vakit geçirmesi bizim icin yeterli. Ingilızce sunum yapmasına gerek yok suanda:). VAR mı önerebileceğiniz başka bir yer

Görüştük, karar veremedik açıkçası. Cok kucuk oldukları icin yarim gun gitmesini istiyoruz. Benim de saatlerimi ona gore ayarlayabilme imkani m var. Yarim gun gelmesini pek istemiyorlar gibi. Akademik olması çok onemli degil bizim icin. Akraniyla karşılaşması ve iyi vakit geçirmesi bizim icin yeterli. Ingilızce sunum yapmasına gerek yok suanda:). VAR mı önerebileceğiniz başka bir yer
ben çok fazla yer ile görüştüm ama 2 yaş için en uygun burası oldu akd kids aslında bana yarım günle başlasın 1 yıl bu şekilde olsun uygunsa dendi bana ama çalıştığım için tam gün oldu

X