Ah Su Kredi Kartlari

E

EU1

Ziyaretçi
kredi kartlarından alınan üyelik ücretlerine tepki olarak ,yanılmıyorsam tüketici hakları derneği bir karar almış,ve kredi kullanan herkesi 21 ve 22 haziran günleri
nde kredi kullanmamaya davet edıyorlar...

bende gecenlerde kart ekstreme baktıgımda uyelık ucreti adı altında 40 ytl gıbı bır tutarın faturama eklenmıs oldugunu gordum.avantajlı dıye kullandıgımız kredı kartlarının ve cip para adı altında bıze sunulan mınıcık odullerın aslında bızden kesılen uyelık aıdatlarının gerı donusumu oldugu kanısına vardım.

kendımce bende o gunde kart kullanmama kararı aldım,herkes bu kampanyaya katılmalı bence boylece onlarda bızım onemımızı anlasın,uyelık gıbı aıdatlar almasınlar ,zaten yeterınce kazanıyorlar.bırde bızden yontmaya bakıyorlar

her yonden kazanan kendılerı oluyor,alıcıdanda alıyorlar, satıcıdanda .neyse ıstersek hepımız bırlık olarak onlara kendımızın ve kredı kartı olayının onemını hatırlatabılırız.belkı boylelıkle su uyelık aıdatları kalkarda,bızde rahat bır nefes alırız.

bir yere kadar haklısın. ama bankaya kazandıran zaten bizlerin kartı kullanmayı bilmememizden ileri geliyor.
eğer vadesi gelince tüm borcumuzu yatırırsak bankalar hiçbir şekilde para kazanamayacaklardır. bu durumdada üyelik aidatı onların hakkı. her ay kesilen extreler, posta masrafları, kart basımı, en başta para taşımama rahatlığı..
ben banka kartı kullanma taraftarıyım. önce parayı yatır sonra paran kadar alışveriş yap.

bir yere kadar haklısın. ama bankaya kazandıran zaten bizlerin kartı kullanmayı bilmememizden ileri geliyor.
eğer vadesi gelince tüm borcumuzu yatırırsak bankalar hiçbir şekilde para kazanamayacaklardır. bu durumdada üyelik aidatı onların hakkı. her ay kesilen extreler, posta masrafları, kart basımı, en başta para taşımama rahatlığı..
ben banka kartı kullanma taraftarıyım. önce parayı yatır sonra paran kadar alışveriş yap.
boyle yapmak daha da kotu cunku garantı bankası her 6 ay da bır ogrencı,calısan vs olduguna bakmadan 23 ytl kesıyor bugun basıma geldı bı daha garantı bankası mı hayatta
musterıyı bılınclendırmeden bunu yapıyolar kartı alırken kımsenın sesı cıkmıyor ıyılıklerını ove ove bıteremezler bankalarının ama ben yasal hakkımı arıcam
hem ogrencıyım hemde gece 10 a kadar okul paramı cıkarmak ıcın calısıyorum
ve bankadakı paraya baktıgımda kesılmıs oldugunu gordum bugun delı oldum

kullanmayı bılmeyenler dogru kullanırsa sorun cıkmaz

boyle yapmak daha da kotu cunku garantı bankası her 6 ay da bır ogrencı,calısan vs olduguna bakmadan 23 ytl kesıyor bugun basıma geldı bı daha garantı bankası mı hayatta
musterıyı bılınclendırmeden bunu yapıyolar kartı alırken kımsenın sesı cıkmıyor ıyılıklerını ove ove bıteremezler bankalarının ama ben yasal hakkımı arıcam
hem ogrencıyım hemde gece 10 a kadar okul paramı cıkarmak ıcın calısıyorum
ve bankadakı paraya baktıgımda kesılmıs oldugunu gordum bugun delı oldum

evet sana banka konusunda katılıyorum. bahsettin banka çok berbat bir kurum . atmden extre istemeye kalktığında bakiyene 0,5 ytl ekliyor. netten havale yaptığında yapılan tutarın bilmem ne kadarını komisyon olarak kesiyor.
şubeleri kalabalık. her türlü işlemi kabul etmiyor. ondan ben başka bir banka ile çalışıyorum. ve çok memnunum.

6 ayda 9 ytl alıyor. her türlü otomatik ödeme mevcut/fatura ödeme mevcut. havalede ücretsiz.

sana tavsiye bankanı değiştir. bonus giller kazıkçı yerimseniben

Garanti gerçekten çok kazıkçı kesinlikle garantiyle çalışmayın derim. 40 ytl aidatmı alınır. Bende axsess ve maxsimum kullanıyorum onlar daha düşük. Eşim bonus kullanıyor tel etti müşteri hizmetleri itiraz etti bonus özel bir kart kesinlikle üye aidatının iptalni gerçekleştiremeyiz demiş. Kartı kullanıma kapatın o zaman dedi eşim. Tamam kapatırız demişler.

babam her ay hesap ekstraları geldiginde bankalarla kavga eder onlarda ısrarla yazar o üyelik aidatını. yasak olmasına ragmen degilmiş gibi gösterip istiyolar.ama hesabımı kapatın ya da silin şu ücreti ödemem ben bunu diyince siliyorlarjeyyar hemen hemen her ay babam bu konusmayı yaptıgından biliyorum:kızgın:

Garanti gerçekten çok kazıkçı kesinlikle garantiyle çalışmayın derim. 40 ytl aidatmı alınır. Bende axsess ve maxsimum kullanıyorum onlar daha düşük. Eşim bonus kullanıyor tel etti müşteri hizmetleri itiraz etti bonus özel bir kart kesinlikle üye aidatının iptalni gerçekleştiremeyiz demiş. Kartı kullanıma kapatın o zaman dedi eşim. Tamam kapatırız demişler.

kesınlıkle katılıyorum çok kazıkçı ayrıca bana sormadan lımıtımı yukseltıyolar haberde vermıyolar bende harcadıkça harcıyorum bıdahakı ay bırde bakıyorumkı lımıt aşmış çıldırdım esıme hemen kapattırdım!:eek:klava:

ve ayrıca eğer bi bankada hesabınız varsa size sormadan kredi kartı gönderbiliyolar...annemin iş bankasında hesabı var.herhangi bi kredi kartı talebinde bulunmadık , tam tersine olanlardan kurtulmaya çalışıyoruz,pat die kart geldi.sonra deniyo ki türkiyede kredi kartı borcu oranını şu şu şu.ya sen sormadan neden kart gönderiosun.insanın kullanmayacağı varsada cazip gelio.tabi biz iptal ettirdik.ya adamın doğru dürüst maaşı yoktur oh kart geldi onu alayım bunu alayım , alın size tablo yaniii....

X