Ah ah u ift izgiye hasretim

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar 3 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk hasretiyle yanıyorum kahroluyorum her ay hayal kırıklığı beni mahvediyo tabiki RABBİM zamanını biliyor ama korkuyorum 2 defa aşılama oldum ne bende ne eşimde sorun var ah şu kafamı bi düzeltebilsem bi rahat olabilsem herşeyi oluruna bırakabilsem diyorum ya çift çizgiyi bi görsem yemin ederim bi ömür saklıcam onu sizleri üzdüysem kusura bakmayın nolur iyi akşamlar arkadaşlar

canımm seni çok iyi anlıyorum ben de sebepsiz infertiliteyim 6 yıldır bekliyorum 7.yılıma girdim 3 aşılama 1 tüp bebek denedik olmadı malesef ama sabırla bebişlerimizi beklemekten başka çare yok ben de o çift çizgiyi bi görsem ömür boyu saklıcam valla kıyamam atmaya bile:)umudunu kaybetme allahım inşallah hayırlı zamanda bebişine kavuştursun sen ve isteyen herkesi:Saruboceq:

Canım benim:teselli:
İnşallah en yakın zamanda çift çizgiyi görürsün:1hug:
Ama herşeyin hayırlısı olsun sağlılkla gelsin bebeğin o çift çizgiyi görüp sonra kaybetmenin acısı tarifsiz ne verirse rabbim hayırlısını versin üzme kendini zamanı var daha demekki sen içini rahat tutmaya çalış.a.s.

cnm ya aynı dert bndede var 3 yıldır beklıyrz o ıkı çizgiye o kadr hasretm kı sorma:KK43:(

Valla ben 3 defa silik çizgi gördümm ama hamile değildimm ..Allahım hamile kalamadım ama 3 defa gördümkaydirigubbakcemile3

durmak yok kızlar calısmaya devm inş olucak inanıyrm bn hepimiz için dua edyrm kızlar inş bu ay:)

Valla ben 3 defa silik çizgi gördümm ama hamile değildimm ..Allahım hamile kalamadım ama 3 defa gördümkaydirigubbakcemile3

ay bende geçen ay gördüm ertesi gün regli oldum kaydirigubbakcemile3
allah hepimize sabır versin herşeyin hayırlısını diliyorum cümlemize :Saruboceq:

canım seni çok iyi anlıyorum inşallah en kısa zamanda anne olursun ben de aynen çift çizgiye hasretim bazı arladaşlar silik çıktığını ama hamile olmadıklarını anlatıyor valla ben onu bile göremedim ısrarla tek çizgi :)))) bir tane düşüğüm var daha yeniyken hemen düştü onu da tesadüf doktora başka bişey için gidince öğrenmiştim kanda öğrendim yani şimdi diyorum ki keşke hamileyken bi idrar testi yapıp da çift çizgiyi görseydim görmedim demezdim :))))

herkeae kucak dolusu sevgiler.öncelikle herşeyin hayırlısı benim annemin kuzeninin 9 sene olmamış ama şimdi 4 çocuk annesi umudunuzu sakın yitirmeyin.Çalışmalara son gaz devam:CüvCüv:

herkeae kucak dolusu sevgiler.öncelikle herşeyin hayırlısı benim annemin kuzeninin 9 sene olmamış ama şimdi 4 çocuk annesi umudunuzu sakın yitirmeyin.Çalışmalara son gaz devam:CüvCüv:

merhaba canım opuyorumnanaktan
evet gerçekten herşeyin hayırlısı sabırla bekliyoruz hepimiz canım opuyorumnanaktan

a.s.öncelikle herkese çok selamlar

bende bebek için uğraşıyorum 2 ay oldu korunmuyoruz geçen ay nasıl bel ağrısı nasıl kasık ağrısı falan ama sonuç yok bu ay da hiç ümidim yok valla..
gerçekten geçen ay biraz etkilendim ben 7 ay oldu ilacı bırakalı sandım ki hemen olur olmayınca hayal kırıklığı yaşadım inşallah hepinizin gönlüne göre en kısa sürede

ben de dört gözle çift çizgiyi bekliyorum, bu ay adetime 3 günüm kaldı. Biraz kasık ağrısı, belli belirsiz baş dönmesi ve mide bulantıları yaşıyorum ama psikolojik de olabilir. Bir de dikkatimi çeken şu: her ay riskli günlerde birlikte olamıyoruz, ya iş durumundan dolayı ya da mesela geçtiğimiz ay diş tedavimden dolayı... böyle gebelik beklemediğim aylarda 28 günde bir adet görürken, verimli aylarda sırnaşık şey yani hamile olabileceğimi beklediğimiz aylarda 32 gün oluyor hala kanamam olmuyor, sonra test yapıyorum tabi negatif.. sonra da geç de olsa kanamam oluyor. Yani hep psikolojik... biraz rahat olmakta fayda var ama elimde değil işte.. fisfisfis

X