Saç Kesim Şekilleri Afro su dalgası deneyimlerim

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Gulsah Acun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
3
0
33
Merhaba

Yaklaşık 1 ay once afro su dalgası yaptırdim. Bunun ilgili deneyimlerimi kısaca anlatmak istiyorum. İstanbul Beylikdüzü togostudyo da yaptırdım. Başta tereddütlerim vardı ama iyiki yaptirmisim. 1 hafta kadar alışma surecim oldu istediğim boyda ve renkte yapilabiliyormus. Renginden gayet memnun kaldım. Gece duş almamam gerektiği konusunda uyardılar gece duş almam hem kaşıntı hemde koku olabilir diye sabahları duş aliyorum. Saçlar hemen kuruyo dip örgülerim 3 4 saati buluyo kurumasi. Günün her saatinde bakımlı görünmek harika bir şey. İşlem sırasında kimyasal bir madde kullanılmadı bu yüzden gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Kullanım süresi ortalama 2 ila 3 ay arasında. Saçların kaliteli olması gerçek gorunmesini sağlıyor sanırım çok memnun kaldım yaptircak arkadaşlara tavsiye ederim. Beylikdüzü togostudyo ekibinede teşekkür ederim 😊 ayrıca Afrika örgüsü ile deneyimlerimi de kısaca yazicam ilerleyen günlerde.

X