Adete 4 gün kala! Gelin beraber belirtilerimizi paylaşalım..

Reglime bugunude sayarsak 4 gün var bendeki belirtiler ise meme ucu hassasiyeti ve etrafındaki kabarcıklar da çoğalma ve acıma ayak altı ateş basması gaz bel ağrısı her iki kasiktada ara ara batma ve bugün beyaz akıntı gelmesi bunları yaşayıp hamiş olan var mı acaba
Merhaba sonucunuz nasıl oldu acaba? Benimde aslında bugün adet günüm, 1 hafta önce karnımda adet ağrısı gibi sızlama oldu kaç gün sürdü, 3 gündür ayak altım çok sıcak, bugün kahvaltıdan sonra çok az mide bulantım oldu ama öğlen yemeği yedikten sonra geçti gibi, ben geçen haftadan beri test yaptım çok erken başladım sanırım, en son dün sabah negatifti, ara ara adet olacakmış gibi sızlama da oluyor, bilemedim şimdi, yarın da bekleyeceğim olmazsam kan vereceğim artık

Merhaba sonucunuz nasıl oldu acaba? Benimde aslında bugün adet günüm, 1 hafta önce karnımda adet ağrısı gibi sızlama oldu kaç gün sürdü, 3 gündür ayak altım çok sıcak, bugün kahvaltıdan sonra çok az mide bulantım oldu ama öğlen yemeği yedikten sonra geçti gibi, ben geçen haftadan beri test yaptım çok erken başladım sanırım, en son dün sabah negatifti, ara ara adet olacakmış gibi sızlama da oluyor, bilemedim şimdi, yarın da bekleyeceğim olmazsam kan vereceğim artık
Tatlım pozitifi gördüm adetken ama kan verdim 1,20 çıktı

Artık en büyük zevkim forumda yazılanları okumak, acaba bu belirti hamilelik midir diye aramak olduğundan bu başlığı yazıp benim gibi olanlar varsa birlikte geri sayım yapalım istedim. Reglime 4 gün var. Bu ay mide bulantısı yanması, adet olacakmış gibi ağrım oldu sürekli. Ama tahmin edin ne oldu? Adete 4 gün kala belirtiler durdu :KK70: Kırmızıları görmekten korkuyorum yine inşallah görmem. Bu arada bu belirtiler olurken dayanamadım ve kan testi verdim 6 gün kala o da 1,20 çıktı.. Yine de bir umut bekliyorum. Sizler nasılsınız ne gibi süreçlerden geçtiniz? Belirtileriniz neler? :)
Yaa benimde genelde adet tarihim kac gun oynar ve adetjme 10 gun kala göğüs ağrım başlar adet olacağım güne bir iki gün kala dururdu bu defa yine 10 gün kala uçlarımda ağrı oldu 2 gün sürdü ve durdu adet olmayı beklerken adet olacağım gün sabahı şiddetli göğüs ağrısıyla uyandım yanj iki kere aynı ayda farklı zamanda göğüs ağrısı hiç yaşadıniz mi tabi Kasık agrimda çok fazla ne olabilir acaba bazıları mevsimsel diyor da ona pek abla veremedim

Benimde son 4 5 gündür sağ sol alt karın ağrısı var ve belim çok ağrıyor geceleri idrara çok şıkışıyorum ve reglime 13 gün var bende aranızda yeniyim anne olmak istiyorum bu belirtileri yaşayan var mı zaten ümidimi kestim ama ilk defa bu kadar çok ağrım var batmalı yürürken bile acıyor alt karnım

Benimde son 4 5 gündür sağ sol alt karın ağrısı var ve belim çok ağrıyor geceleri idrara çok şıkışıyorum ve reglime 13 gün var bende aranızda yeniyim anne olmak istiyorum bu belirtileri yaşayan var mı zaten ümidimi kestim ama ilk defa bu kadar çok ağrım var batmalı yürürken bile acıyor alt karnım
Benimde aynı şekilde. Acaba yumurtlama ağrısı mı

Merhaba arkadaşlar. Regle 11-12 gün kala (1-2 Mayıs'ta) lekelenme, kasık ağrısı gibi bazı belirtiler yaşadım. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Değerlerin negatif olduğunu biliyorum ve gebelik olsa daha fazla yükselirdi diye düşünüyorum ama regl sonrası yükselme ihtimali de olabiliyormuş. Uygulamaya göre regl günüm dündü. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden tekrar test yaptırmak için bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşayan, HCG değeri regl öncesi düşük çıkıp regl olduktan sonra yükselen oldu mu?

X