Adet oldum ama gebelik pozitif

Haso18

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
5.487
7.919
21
Arkadaslar herkese merhaba basima tuhaf tuhaf olaylar geliyor yaklasik 15 gundur yasadigim belirtiler bana oglumdakileri hatirlattigi icin idrar testi yapmaya basladim oncelerde cok zor gordugum test gittikce belirginlesti ama hic net iki cizgi cikmadi en net erken gebelik testinde gordugum cizgi sonunda birde kaset test yaptım ha ayrica bundan once 11 agustos cuma gunu verdigim kan negatifti 0.39 ama belirtiler gitmedi testlere devam ettim dun yine gidip kan verdim eve geldigimde sonuctan once 5 gun erken kirmizilar karsiladi beni badta pembe sulu sulu ama cok sekilde basladi hatta kiyafetime bile cikmis kan oldugu belli bile degildi daha sonra kana dondu sabah kalktigimda pihtilar da vardi hala devam ediyor ama cok cok az leke seklinde bile diyebiliriz kan degerim 5.4 normalde 1 hafta süren adetim 1 günde neredeyse bitti daha once kimyasal gebelik gecirdim onda da kanamam adet suresince devam etmisti ben bundan hicbir sey anlamadim bilen anlayan birileri yorum yapabilir mi

Canım hiç bir bilgim yok ama ya yerleşme diyeceğim oda olmaz üstüne görme de olabilir yorum olsun öne çıksın diye yorum yapıyorum başına gelen yardımcı olur inşallah

Merhaba, kimyasala benziyor belirtisi tabi ama doktor bilir dogrusunu. Bence gecikmeden doktora gidin 🌸 İnşallah saglikli bir gebeliktir.

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 2 ay önce ilk defa adetim 6gün önce başladı açık pembe ve 2 3 gün normal hafif kan kırmızısı geldi kesildi bir sonraki adete kadar aşırı mide bulantısı meme hassasiyeti yaşadım 2. Ayda 4 gün sürdü bitti normalde 6 gün sürer acaba hamile olabilir miyim böyle bişey yaşayan varmı nolur yardımcı olun 3 kere kaset test yaptım çıkmadı

X