Adana Acibadem

minamira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
9
2
34
Mrb arkdslar ben Adana Acibadem volkan noyamda tup bebek yaptırmayı düşünüyorum doktor hakkında pek bi bilgimiz yok rica etsem yapan olumlu veya olumsuz sonuc alanlar varsa bilgi verebilirmi?

Hanımlar merhabalar gebe kalan arkadaşlar umarım bebeklerini sağlıkla kucağına alır tedavi sürecinde olanlarda inşallah pozitifi görür Adana'da tüp bebek doktoru arıyorum tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı acaba Esra Bulgan kilicdag hanımı baya duydum ama Acıbademin labaratuvarindan emin olamadım iyi diyende var kötü diyende
Merhaba, ben hiç memnun kalmadım . Yukarıda yazdığım gibi mecbur gitmek zorunda kalmıştım, bende de eşimde de bir sorun yok sadece genetik için toplattık 10 embriyodan ilk ikisi direk elendi kaldı 8 sonra bize 5. Güne sadece 1 tane kaldığını söylediler başka yerlerde 6. Günde bakarlar bunlar benim ısrarımla baktılar sözde 10 embriyodan 2 embriyo zar zor kaldı genetiğe gönderdik neyse ki Allah'a şükür 1'i sağlıklı geldi ama diğeri yetersiz veri. Doktorlarına kötü diyemem çünkü doktorlarıyla işim olmadı ama laboratuvar berbat ötesi olmalı

Merhaba, ben hiç memnun kalmadım . Yukarıda yazdığım gibi mecbur gitmek zorunda kalmıştım, bende de eşimde de bir sorun yok sadece genetik için toplattık 10 embriyodan ilk ikisi direk elendi kaldı 8 sonra bize 5. Güne sadece 1 tane kaldığını söylediler başka yerlerde 6. Günde bakarlar bunlar benim ısrarımla baktılar sözde 10 embriyodan 2 embriyo zar zor kaldı genetiğe gönderdik neyse ki Allah'a şükür 1'i sağlıklı geldi ama diğeri yetersiz veri. Doktorlarına kötü diyemem çünkü doktorlarıyla işim olmadı ama laboratuvar berbat ötesi olmalı
Cevabınız benim için çok önemliydi çok teşekkür ederim insanlar maddi manevi zor bir süreç yaşıyorlar keşke böyle olmasa çok üzüldüm şuan inanın dilerim kalan embriyonuzla pozitifi görürsunuz

X