Acun 'Sen' Diyen Yarışmacıyı Kovdu

bulca

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.Mevlana
Pro Üye
28 Ocak 2009
33.280
52.958
Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan o Ses Türkiye’de jüriye sen diye hitap eden yarışmacıyı kovdu. Acun Ilıcalı Yarışmacı jüriye "sen" diye hitap edince çileden çıktı, genç kızı O Ses Türkiye'den diskalifiye etti. Nur Cennet Uçar isimli genç kız yarışmadan kovulunca neye uğradığını şaşırdı.
O Ses Türkiye’de saygısızca davranan bir genç kız Acun Ilıcalı tarafından yarışmadan dikalifile edildi. Hadise de Acun Ilıcalı’ya destek çıktı. 22 yaşındaki yarışmacı Nur Cennet Uçar sahnede şarkısını söyledikten sonra jüri üyelerine karşı konuşma tarzı tepki çekti.
Rahat ve ilginç tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacının üslubu jüri üyelerini de rahatsız etti. Jüri üyeleri yarışmacıyı uyarsalar da, genç yarışmacının konuşma tarzı değişmedi. Jüri üyelerinden Hadise, kendilerine karşı saygısızlık yapıldığını söyledi.

"SENDE DAVRANIŞ BOZUKLUĞU VAR"
Yarışmacının tavırları Acun Ilıcalı'yı da sinirlendirdi. Yarışmacı, "Yanlış konuştuğumu düşünmüyorum ama düzeltebilirim" dedi ancak Acun Ilıcalı da "Sende davranış bozukluğu var. Bu huy bu saatten sonra düzelmez, sana saygı duymayı yeterince öğretememişler" dedi. Acun bu kadar anlatmasına rağmen rahat bir şekilde jüriye dönüp "kim döndü ki ya" deyince Hadise de "Bence çok yanlış konuşuyorsun ama bize karşı saygısızlık yapıyorsun" dedi.

ACUN ILICALI YARIŞMACIYI KOVDU TIKLA İZLE!

Önceleri yarışmacıyı tanımaya ve anlamaya çalışan Acun Ilıcalı ise ilerleyen dakikalarda saygısızlık sınırlarını hayli aşan tavırlara daha fazla tahammül edemeyerek yarışmacıyı kibarca sahneden kovdu.

Stüdyodaki seyircilerde alkışlarıyla Acun Ilıcalı'ya destek olarak tepkilerini gösterdiler.

Alıntı

Yarışmayı ilk defa o akşam izledim evimize misafir gelmişti onlar izliyormuş bende açtım ve tesadüf eseri ilk defa izledim ve kızın konuşma tarzını ve tavırlarını begenmedim sesi güzeldi ama konuşma tarzına dikkat etseydi bugun yarışmada olurdu kendisi

X