Acil yardim gerekiyor

Arkadaşlar merhaba tup bebek tedavisine başlamıştım doktor 4. Gun tarlusal verdi sabah akşam. Sabah içmeyi unuttum yarın kontrolüm var ama bir sorun olur mu lütfen cevap verin.
Yarın kontrole gittiğinizde doktorunuza söylersiniz o der size bir şey olur mu olmaz mı. Bana kalsa bir şey olmaz 🥳

Hemşirenize danışın bence gece yazınca cevaplıyorlar . Ama evet yumurta çatlarsa bir sorun olur tedaviniz yarım kalır bunu da muayene ile anlayabilirler.

Hemşirenize danışın bence gece yazınca cevaplıyorlar . Ama evet yumurta çatlarsa bir sorun olur tedaviniz yarım kalır bunu da muayene ile anlayabilirler.
Yazdım ama cevap yazmadı moralim bozuldu nasıl unuttum diye. Ben yarın başlayacağım zannediyordum bi baktim bugünmuş. Aksam hemen ictim ama ters bir etki olmaz inşallah.

Yazdım ama cevap yazmadı moralim bozuldu nasıl unuttum diye. Ben yarın başlayacağım zannediyordum bi baktim bugünmuş. Aksam hemen ictim ama ters bir etki olmaz inşallah.
İlk dozu mu unuttunuz ? O zaman vişey
Olmaz muhtemelen son dozu da bi sonraki güne sarkar mesela. Atıyorum 12 taneyse 7. Gün sabah biter

Arkadaşlar merhaba tup bebek tedavisine başlamıştım doktor 4. Gun tarlusal verdi sabah akşam. Sabah içmeyi unuttum yarın kontrolüm var ama bir sorun olur mu lütfen cevap verin.
Merhaba bu süreciniz nasıl geçti? Ben dün adetin ilk günü tedaviye başladım tarlusal kullandıktan sonra hemen yine regl oldunuz mu? Daha önce böyle bir bilgim olmadığı için emin olamadım. Adet söktürücü sonuçta 3-4 gün arayla regl mi olacağım diye düşünüyorum

X