Acil bakar mısınız

poncik0028

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
2
0
20
Merhaba aranıza yeni katıldım. Şöyle ki adet bittikten 3 gün sonra 2 gün leke geldi belim çok ağrıyordu kasıklarm falan belirtilerin çok azını gördüm doktora gittim muamele oldum yumurtalıklar iyi kist yok dedi 9 aydır birlikteliğim var hiç korunmadm niye olmadı diye sorduğumda daha erken bi seneyi doldurması lazım dedi sizce doğru mu

Merhaba aranıza yeni katıldım. Şöyle ki adet bittikten 3 gün sonra 2 gün leke geldi belim çok ağrıyordu kasıklarm falan belirtilerin çok azını gördüm doktora gittim muamele oldum yumurtalıklar iyi kist yok dedi 9 aydır birlikteliğim var hiç korunmadm niye olmadı diye sorduğumda daha erken bi seneyi doldurması lazım dedi sizce doğru mu
1 seneye kadar çocuk olmama durumunu normal karşılıyorlar büyük ihtimal onu demek istemiş doktorunuz, 1 sene sonunda hala olmazsa gelin diyorlar çünkü

Kadın hastalıklarına gidip 9 aydır gebelik istiyorum olmadı, ben rutin kontrollerimi ve hormon testlerimi yaptırmak istiyorum diyin. Çünkü devlet te gebelik tedavisi ile ilgilenen birim infertilite bölümü, 1 yılı dolduran hastaları bu bölüme kadın doğum yönlendiriyor. Prosedür resmi evlilik tarihinizin dolmuş olması.haricinde uygulayacağı tedavi ve ilaçları devlet karşılamıyor . Sanırım bunu anlatmak istedi.

X