Acil bakar mısınız?? 🙏

zeyneppcaglinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
44
24
25
Merhabalar. Acaba 2 kesemi var. 2 keseyse bir tanesi boş mu
IMG_9424.jpeg
anlayamadım. Anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler 🙏

Eklentiler

• IMG_9420.jpeg
    IMG_9420.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 9
Kaç haftalık hamilesin canım öyle bişe olsa bence doktorda söylerdi.
Ben 12 haftalık hamileyim. Bi kaç gün önce doktor kontrolüm vardı. Ultrasonda baktığımız zaman banada iki kese gibi gözüktü bende doktoruma sordum hocam sanki iki tane kese var dedim . O da yok iki kese değil o dedi. Bebek biraz inzivaya çekilmiş o yüzden kenarda kalmış sana öyle geliyor dedi😁😂 ama senin görüntün biraz değişik geldi gerçekten de iki kese gibi gözüküyor. Gerçi benim ilk hamileliğim bu konularda acemiyim çok bişe bilmiyorum. Kafana takıliyorsa doktora söyle bence

Kaç haftalık hamilesin canım öyle bişe olsa bence doktorda söylerdi.
Ben 12 haftalık hamileyim. Bi kaç gün önce doktor kontrolüm vardı. Ultrasonda baktığımız zaman banada iki kese gibi gözüktü bende doktoruma sordum hocam sanki iki tane kese var dedim . O da yok iki kese değil o dedi. Bebek biraz inzivaya çekilmiş o yüzden kenarda kalmış sana öyle geliyor dedi😁😂 ama senin görüntün biraz değişik geldi gerçekten de iki kese gibi gözüküyor. Gerçi benim ilk hamileliğim bu konularda acemiyim çok bişe bilmiyorum. Kafana takıliyorsa doktora söyle bence
8+5 şuanda ama zaten ilk gittiğimde 2 kese gördü sonra 1 tanesi kayboldu dedi şimdi böyle bişey görünce çok şaşırdım 😀
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🫶🏼

X