acaba hamilemiyim?

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
arkadaşlar merhaba, 8 ay önce düşük yaptım. yarın adet günüm ama 15 gündür gögüslerim acıyo halen. kasıklarımda ağrı var. hep uykum var. yorgunluk hat safha. belki sıcaktandır diyorum ama umutta işte. günde 6 defa idrara çıkıyom sık sayılırmı? sizce hamile olabilirmiyim? bide ruh halim çok değişken.

belirtiler aynı gibi inşallah hamilesindir canım :Saruboceq: geçerse adetin bir test yap istersen allahım inşallah dualarımızı kabul eder.

inş hepimiz hamileyizdir. gamze özçelikte hamileymiş ne kadar çok hamile kalan var bu arada inş bizde onların içinde dahil oluruz.

slm gülümcüm, ben de yarın idrar testi yapıcam...
bekliyorum heyecanla...
sen ne zaman :CüvCüv:testi yapacaksın...
belirtilermz benzio da...

yaptım canım.3 günü sabahı çıkmadı. negatif ama hala olmadım. bu gün 5, günüm hala saydığım belirtiler devam. olmassam bi kaç gün sonra gene denerim.

canım eger usuk yaptıysa bence ıyı yanlarını gormeye calıs demekkı normal bır gebelık elde etmıssınız
esınde ve sende sorun yok tedavısız oldu
bundan dolayı ıçını sıkma olur bıraz stresle ılgılı oldugunu dusunuyorum kafanı baska seye ver mesla spor veya zayıflama gıbı

ben dısgebelık yasadım 8 ay once en son dr gıttıgınde(adet duzensızlıgı)1senenın dolması lazım dısgebelık basıt bırsey degıl senenı dolsur ole gel ve 6 ay aralıksız korunma dedı
ve ben o ay hamıle kaldım hıç umudum yoktu bırseneyı beklıyordum
1hafta gecıktım hala adet olurum dıye beklıyordum
yanı canım sunu dıyorum stres cok etkılı olacak ınsallah bebgın bırkerede olsa normal bır sekılde hamıle kalman buyuk sans

canım eger usuk yaptıysa bence ıyı yanlarını gormeye calıs demekkı normal bır gebelık elde etmıssınız
esınde ve sende sorun yok tedavısız oldu
bundan dolayı ıçını sıkma olur bıraz stresle ılgılı oldugunu dusunuyorum kafanı baska seye ver mesla spor veya zayıflama gıbı

ben dısgebelık yasadım 8 ay once en son dr gıttıgınde(adet duzensızlıgı)1senenın dolması lazım dısgebelık basıt bırsey degıl senenı dolsur ole gel ve 6 ay aralıksız korunma dedı
ve ben o ay hamıle kaldım hıç umudum yoktu bırseneyı beklıyordum
1hafta gecıktım hala adet olurum dıye beklıyordum
yanı canım sunu dıyorum stres cok etkılı olacak ınsallah bebgın bırkerede olsa normal bır sekılde hamıle kalman buyuk sans

evet canım haklısın zaten hep yanına baktım da çok yıpranmadım. kendimi oyalamak için kaç kiştap bitirdim 2 ay içinde bi bilsen. stresin etkili olduğunu düşünüyorum. bu günde yok bişi yani adet olmadım.

canım bence bi kanda baktır
önce idrarda yap bakalım testi belki çıkar 5 gün olmuş

canım hastaneler kandan yapmak istemiyorlar nedense özellikle berlitrmeme rağmen bir önceki hamileliğmde idrar dan baktılar. hemşire bir arkadaşım var onunla konuşurken dediki kandan bakmak biraz pahalı olduğu için bakmıyorlar çok nadir bakıyorlar dedi. neyse yardın yada öbür gün yine test yapıcam ama yarın mı yapsam öbür gün mü karar veremedim. 1 gün daha beklesem de daha iyi sonuçmu alsam acaba diyorum.

bütün belirtilerime ve geçikmem rağmen adet oldum. kafaya takmamak lazım herkes diyor ama işte ille son günler yaklaşınca takılıyor. belirtiler oluyor takınca sanırım psikolojik sonrada böğle olunca büyük yıkıntı.

kaç gün geçtikten sonra adet oldun?bende 8 ay önce bi düşük geçirdim şimdide adettim 4 gün geçti cesaret edip bakamıyorum stres oldum iyice hafta sonunu beklemeye çalışcam dayanabilirsem tabi.

inşallah hamilesindir canım bende çok istiyorum bebeğimin olmasını benimde adetim 4 gün gecikti:Saruboceq:

X