acaba derken kanamam geldi:((

dayna

şükürAllah'a bebişim gldi
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
242
12
42
kızlar bugün adet olmayalı 15 gün geçmiştiki sabah ezanıyla birlikte benden açık pembe ken geldi ve hala sık sık olmasada kanama var ve yine pembe şeklinde...dünde test yapmıştım ikinci çizgi soluktu ihtimalde olsa hamileyim diye sevinmiştim...acaba bu gelen kan adet kanamasımıdır yoksa yeleşme kanamasımıdır ..yerleşme kanaması ne kadar sürer bilginizi istiyorum...gerçi gögüslerimde ve göğüs uçlarımda şişme ve daha belirginlik vardı ve çok halsizdim bilmiyorum kafayı yemek üzereyim beklemekten başka çarem yok doktora gitmeyede korkuyorum bilgilerinizi istiyorum.....:roflol::roflol:

yerimsenibenbi kac gun sonra tekrar test yap,yada daha iyi sonuc icin,kan testi yaptir,
umarim hamilesindir,ama degil isende umutsuzluga kapilma ,kismet degilmis,bidaha ki ay olur,, tamammiyerimseniben

neden kan testi yaptırmıyorsun sonuçta ikinci çizgi çıkmıs cunku benim de ikinci cızgi silik cıkmıstı ve hamileyim.Bence vakit geçirmeden kan testi yaptır.

bugünüde atlatayımda eğer yarın filan kanama olmazsa tekrar test yaptırcam zaten bugün kanama olmasaydı gidiyorum doktora ama şimdi çok canım sıkıldı kendimi sldım valla:KK43:(

Canım ya üzülme Rabbim herşeyin hayırlısını versin.Ama değilsen de zamanı gelince bebişin mutlaka gelicekdir sana .umarım hamilesindir.

amin.. saol iyi dileklerin için arkadaşım daha 10 aylık evliyim ve bu ay karar verdik bebeğimizin olmasına oda öyle olunca üzülüyor insan elinde olmadan Allah isteyen herkese nasip eder inşlh...

canım bence bı an once doktora gıt. hamıle olabılırsın ve bı terslıkten oturu pembe kan gelıor olabılır. eger oyleyse bı an once tedbır alır tedavıye baslarsınız. ıhmal etme derım ben.

destekleriniz için hepinize ayrı ayrı tşk ederim ama pembe oldu şimdi kırmızı yani kan geliyor sanırım adet oldum ama 15 gün hiç ara olmamıştı çok heyecenlandım ve ümitlendim artık Allah nasip ederse bu hastalıktan sonra sıkı bi çalışma yapıcam:kedi::kedi::kedi::kedi:

bence eger on bes gun gecmısse sen dusuk yapıyorsun cnm ya acılen doktora gıtttttttttttttttttt

15 gun gececek benımkı ve test yapacam dıgerı sılık cıkacak durcam burda bıran once doktora gıderım cnm ya neden bu zamana kadar gıtmedın anlamadım

canım sonuç maalesef gebelik yok ama doktora filanda gitmedim düşük olabilir dedi buradan bir arkadaş ama düşük de ağrılı oluyormuş oda olmadı anlayacağın adet oldum yani bebek varsa da bile rahimde durmadı diyorum ya ilk defa adetim 15 gün geçti ve bazı belirtilerinide yaşadım ikinci çizik silik çıktı bide bundan 15 gün öncede yine açık bi pembelik geldi yani anlayacağın hüsrana uğradım böyle işte canımsenağlamasenağlama

bence düşük değil canım düşüğüm olsa çok ağrım olur ama bende hiçbir ağrı yok bide her wc de bakıyorum(özür dilerim) parça filan düşermi diye onuda görmedim içim rahat saol canım...

canım eğer ufakken düşerse parça gelmiyor adet oluyormuşsun gibi oluyor benim ağrım olmuştu ama bana doktor anlamayabilirdin de dedi adetian bitti mi yoksa devam mı ediyor bir daha böyle olursa bence doktora git gerçi bebek meselesini kafana taktıysan ondan da olabilir ama o testlere ben çok güvenmiyorum olmayıp da pozitif çıkanları çok duydum yada olup da çııkmayanlar da var

adetim hala devam ediyor daha bitmedi bilmiyorum dediğinde haklı olabilirsin EYLÜLcüm belkide ben düşük yapmışım yada yaptım çok üzgünüm...doktora gitmedim nasıl olsa adet oldum artık bu saatten sonra ne gidicem dedim ama bu tarafını düşünmedim bu bana ders oldu artık ihmal edmicem iyi niyatin için tşk ederim...a.sa.s

X