Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Bazen diyorum ben
Kendin için yaşıyorsan dert etme. Eşyalar için yaşama.
Böcek varsa sağlık için yapıyorsun takıntı yada OKB değilsin. Sonuçta her yere basıyorlar.
Evin duvarları arasına hapsetme eşyaların hizmetçisi olma. Yaşanacak kadar temizlik Yeterli ♥️
Bu hayatı yaşamaya mi geldim dünyaya. Sonra şükret diyorum. Zamanla düzelir herşey inşallah

geçen hafta sonu bir şeye canım sıkıldı. tüm haftama etki etti. 1 haftadır gerginim, yorgunum, halsizim, sinirlerim bozuk, bıkkınlığım var, yeme düzenim dağıldı vs vs
şimdi de azcık tansiyonum çıkmış. ama beni rahatsız ediyor 😏

geçen hafta sonu bir şeye canım sıkıldı. tüm haftama etki etti. 1 haftadır gerginim, yorgunum, halsizim, sinirlerim bozuk, bıkkınlığım var, yeme düzenim dağıldı vs vs
Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın
çok şükür daha iyiyim. limonlu su içtim. biraz da diş ağrım başıma vurdu. iyice zorladı beni. ilaç aldım. zaten canım sıkkındı üstüne tuz biber oldular. kendimi çok şiş hissediyorum o ayrı moralimi bozuyor vs.
şimdi daha iyiyim ama. bir anda karar verdim. dedim listeye gireyim arkadaşlar güzel motive olmuşlar. ben de motive olurum diye.

Hayırdır inşallah ne sıktı canını o kadar.. geçmiş olsun ara ara ölç hep mi yüksek yoksa anlık birşey mi oldu

X