90 Günde 9 Kg verme günlüğüm

LESA76

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
5.661
7.376
Selamlar,
Bir süredir kilo vermek için uğraşıyordum,iki haftada 77 kg den 75 kg ye inmiştim ama tekrar verdiğim iki kiloyu aldım ne yazık ki.
Yarın sabah tartılıp tekrardan başlayacağım inşallah.
Başarabilirsem aralıklı oruç yapmayı planlıyorum.Umarım her şey yolunda gider ve 90 günde 9 kg vermeyi başarırım.🥰

1. Gün
Günaydın diyetin ilk gününe 76.7 kg ile başlıyorum.
Sabah 6 da uyandım bir bardak su içerek güne başladım.:KK50:

Midem guruldamaya başladı.Bir bardak su daha içtim, güne iki bardak su içerek başlamış oldum.Normalde sabah 6.30 7 arası hafif bir kahvaltı sonrasında 9.30 ve 10 gibi tekrardan ana öğün kahvaltısı yapıyordum.Bu gün güne su içerek başladım ve açlığını hissettim mutluyum.

Kahvaltı 10.00
Bir haşlanmış yumurta
Bir dilim ekmek
Sekiz tane zeytin
Domates ve salatalık
Bir dilim peynir ve kaşar peyniri
Çay
Bir bardak su
Ara: 11.50
Kahve
Bir bardak su

Gün içinde bolca su içtim bugün.
Öğlen 14.40
Bir tabak tarhana çorbası
Bir kasa yoğurt
Bir dilim ekmek
Ara:16.00
Kahve
Ara:17.00
Bir portakal
15 leblebi yedim.

2. Gün
Günaydın bu sabah 76.5 kg ile güne başladım.Sabah kalktığımda açlık hissetmeden saat 10 da kahvaltımı yaptım.Mini kahvaltıyı yapmamak güzeldi.Ac karına su içemiyorum,midem bir hoş oluyor.Kahvaltidan sonra iki bardak su içtim,içmeye devam edeceğim.

Kahvaltı: 10.00
Bir dilim kızarmış ekmek
Bir dilim kaşar peyniri ve beyaz peynir
Beş zeytin
Domates
Çay
İki bardak su içtim.
Ara: 12.30
Bir portakal yerim.
Öğlen:14.30_15.00
Bir kepçe tarhana çorbası
Bir servis kaşığı pırasa yemeği
Bir dilim ekmek
Salata
Ara:18.30
Bir portakal
Bol su içerek günü tamamlarım.

Canım basarilar diliyorum.
Meyve kan şekerini aniden yükseltip aniden dururerek açlığı yoğun hissetmeme neden olur.
Tavsiyem böyle öğünden 3-4 sonra değil de öğünden hemen sonra meyve yemelisin.

Sabah 10 kahvaltı 18 de akşam yemeği yesen sürdürülebilirlik açısından daha uzun olur diyetin.

3. Gün
Günaydın 💗
Akşam ilginç bir şekilde mutfağı toparlarken kollarımla bel oyuntum olmuş gibi hissettim.Bir taraftan yok canım iki günde olmaz diyerek bir taraftan da acaba diyorum, neyse sabah erkenden uyanınca tartıldım.Sabah 8.00 da 76.5 kg dim.Saat 10.00 da tekrar tartıldım 76.1 kg dim.Bu beslenme düzenine yavaş yavaş alışacağım inşallah.Simdilik keyifli gidiyor.
Daim olsun inşallah.

Canım basarilar diliyorum.
Meyve kan şekerini aniden yükseltip aniden dururerek açlığı yoğun hissetmeme neden olur.
Tavsiyem böyle öğünden 3-4 sonra değil de öğünden hemen sonra meyve yemelisin.

Sabah 10 kahvaltı 18 de akşam yemeği yesen sürdürülebilirlik açısından daha uzun olur diyetin.
Teşekkür ederim canım. Şu an özel bir liste uyguluyorum.Tavsiyelirin için de ayrıca teşekkür ederim.Normal yeme düzenine döndüğümde söylediklerini dikkate alacağım🥰

Bu sabah ,
Bel:95cm
Karın:104cm
Kalça:102cm
Bu sabah beni sevindiren kısım belimde 104cm di.
İlginç bir şekilde gaz ve odemle bugün sonuç bu🙏🧿🥰

Selamlar 🥰
Bugün de gayet güzel geçti 👍
Kahvaltı:10.00
Bir dilim kızarmış ekmek
Bir kızarmış sosis
Bir dilim peynir ve kaşar peyniri
Beş zeytin
Domates ve salatalık
Cay
Ara:14.00
Kahve
Bir portakal
Akşam:18:00
Bir tane fırında uskumru
Bir servis kaşığı patates ve soğan
Bir kase salata yedim.

4. Gün
Günaydın ☀️
Bu sabah saat 8.00 da kahvaltımı ve 10.30 da ara öğünümu yaptım.Saat 12.30 da da öğle yemeği yerim.

X