8 saat çalışma

Ne iş yapıyorsunuz? Normalde insancıl şartlar değil tabi ki ama eğer vasıfsız işçiyseniz malesef ülke ortalamasına göre iyi bile alıyorsunuz diyebilirim.

Ne iş yapıyorsunuz? Normalde insancıl şartlar değil tabi ki ama eğer vasıfsız işçiyseniz malesef ülke ortalamasına göre iyi bile alıyorsunuz diyebilirim.
Hastanede tercümanlık ilk iş deneyimim olacak .Mülakatta maaşı düşük bulduğumu söyleyemedim uzun zamandır işsizim .Deneyimsiz olduğum için kabul ettim

Hastanede tercümanlık ilk iş deneyimim olacak .Mülakatta maaşı düşük bulduğumu söyleyemedim uzun zamandır işsizim .Deneyimsiz olduğum için kabul ettim
İş bulmuşsunuz en azından ona bakın şimdilik ve deneyim geliştirmeye çalışın. Ben ilk iş deneyimimde asgari bile almıyordum. Bu ülkede hakkını almak zor bir şey malesef. Bugün hakkımı alabiliyorum ama anca girdiğim 2. Şirkette belli bir tecrübeden sonra. Deneyim yoksa mühendise bile çaycı muamelesi yapılıyor. Aşamıyoruz bunu

Yani zaten asgari verilebilecek bir pozisyon malesef :/ normal yani gününüz koşullarında. Tecrübelendikten sonra başka işe geçersiniz. Çalışırken iş bakarsınız bir yandan da

X