313 adet Rabbi Yessir

Sağ olun kızlar🥰

Kalan 100 o zaman evet.
Sağ ol canım. Aslında bitiyor başa sarıyor tekrar birisi başlıyor ne bereketliymiş. Niyetim hakkında biri olumsuz konuştu,daha başkaları kabul edilir gibisinden ama Allah'a sığındım artık. İstiyorum çünkü... Rabbim nasip etsin. Hayırlı kandiller❤️
Hayırlı kandiller

Inşallah istediğin olur hayırlı ise hakkinda

Sağ olun kızlar🥰

Kalan 100 o zaman evet.
Sağ ol canım. Aslında bitiyor başa sarıyor tekrar birisi başlıyor ne bereketliymiş. Niyetim hakkında biri olumsuz konuştu,daha başkaları kabul edilir gibisinden ama Allah'a sığındım artık. İstiyorum çünkü... Rabbim nasip etsin. Hayırlı kandiller❤️
Hayirli kandiller canim ..olmasa bile üzülme vardir allah ın bildigi deyip geciceksin ..gönlümüzden gecen inşallah olur allah ın izniyle allah dularimizi dualarini ve dualarimizi kabul etsin
Hakkinda hayirlisi hangiyse o olsun
Kalbin ve gönlün rahat olsun❤️🌹🙏

Hayirli kandiller canim ..olmasa bile üzülme vardir allah ın bildigi deyip geciceksin ..gönlümüzden gecen inşallah olur allah ın izniyle allah dularimizi dualarini ve dualarimizi kabul etsin
Hakkinda hayirlisi hangiyse o olsun
Kalbin ve gönlün rahat olsun❤️🌹🙏
Sağ olasın güzel kardeşim amin.... inşallah inşallah. Allah kabul etsin❤️ destekleriniz için sağ olun. Aslında dünden beri hemen bitmesinden dedim ki ne bereketliymiş yaa,edilcek duam varmış demekki diye. Allah'a bıraktım. Bir kapı aralansın..
50 okudum kalan 50

Merhaba hanımlar. Kendim için bir niyetim var. Bir kuruma başvuru yaptım. Bayadır uğraşıyordum. Ama çok istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Katkıda bulursanız da memnun olurum.
"Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr" okunacak.
313 adet.
Durum ne acaba suan

X