Oftalmoloji - Göz Hastalıkları 3 yaşındaki kızımın göz problemi

sekerzadem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
319
220
Halk arasında Arpacık nohutcuk ve it dirsegi olarak bilinen bir göz iltihaplanması gözün üst kapaginda şişlik şeklinde oluyor.
Kızımın ilk olarak 1 gözünde oluştu sonra diger gözüne ve alt kapaklarinada geçti 1 ay önce doktora gittik ve krem +damla verdi sabah akşam kullandık ama fayda etmedi kiprik diplerinde sivilce gibi ucu çıktı fakat şişlik gecmedi virüs den dolayı tekrar doktora da gidemiyorum evde neler yapabilirim başına gelen var mı yardımcı olursanız sevinirim. .

ben sıcak suya pamuk banıp gözüme tutuyordum hemen geçti
tabi kaynar su da olmasın gözüne konulabilecek sıcaklıkta olsun
hatta sallama çay da konulabilir

Halk arasında Arpacık nohutcuk ve it dirsegi olarak bilinen bir göz iltihaplanması gözün üst kapaginda şişlik şeklinde oluyor.
Kızımın ilk olarak 1 gözünde oluştu sonra diger gözüne ve alt kapaklarinada geçti 1 ay önce doktora gittik ve krem +damla verdi sabah akşam kullandık ama fayda etmedi kiprik diplerinde sivilce gibi ucu çıktı fakat şişlik gecmedi virüs den dolayı tekrar doktora da gidemiyorum evde neler yapabilirim başına gelen var mı yardımcı olursanız sevinirim. .
En azından saglık ocagına götürün pek kimse olmuyo orda sakin

Mecbur göz doktoruna gideceksiniz. Telefonla konuşun, göz uzmanına bağlanın, sanmıyorum resimle vs idare edeceğini ama deneyin şansınızı.
Bebe şampuanı ile köpük köpük yıkama, çayla pansuman, teramcyn krem vs bir yere kadar.

X