25 günlük burunda kolumella sarkması olur mu ? Fotoğraflı

Öncelikle çok geçmiş olsun. Kesinlikle size hak veriyorum bazı ciddi problemlerin yanında bunlar ufak tefek sorunlar gibi geliyor ama insan mükemmeli arama isteğinden de vazgeçemiyor. Onca acıyı çekmişken her açıdan istediği gibi gözüksün istiyor. Sizin burnunuz nasıl oldu bilmiyorum, dilerseniz özelden fotoğraf atın ama eğer çözümü varsa lütfen siz de üzmeyin kendinizi. Hastasını deneme tahtası gibi kullanan doktorlar da cezasını çekmeli umarım davanızı kazanırsınız ve en azından içiniz biraz da olsa rahatlar. 🙏🏻

Bakın ben 2. Günümde uzvumu kaybettim diye ağlıyordum hem yüzümü hem simamı kaybettim bence bu işin ciddiyetinin asla farkında değiliz hangi para hangi ücret hangi acı sizin ilk burnunuzun hissini rahatlığını verebilir yüzünüzün ortasında istediğiniz gibi hareket ettiremediğiniz hassas bir şey var artık mükemmel yapan dr yoktur insanın bir anatomisi var lütfen şükredin lütfen size nasıl anlatabilirim bilmiyorum benim burnum hiç sorunlu değildi dolguyla rahat halledilirdi ama beni dolgudan çok korkuttu dr.lar nevroz olabilir diye kardeşimden cesaret alıp oldum ama kendimi kaybettim şimdi tek istediğim eski burnumun yanından yakınından geçen bir burun olsa yeter gülüşümü özledim vesikalığıma bakıp ağlıyorum her sabah gördüğüm o kişi yok artık bir daha yüzüme gülüşüme simama kavuşur muyum bilmiyorum lütfen sahip olduğunuz ve olmadığınız her şey için şükredin süreç gerçekten uzun derinizin kemiğe tutunmasını kıkırdak ve kemiklerinizin iyi beslenip tutunmasını dileyin dua edin bu süreç de en erken 1. Yılda anlaşılır kbb ye gidip 1 yıl ara ile görüntüleme isteyin kendi kafanıza göre kuruntu yapmayın rabbim kimseyi revizyona düşürmesin en çok korktuğum şeydi başıma geldi hep güzeli analım benim hayatım 19 eylülde alt üst oldu evimizde huzur kalmadı dua ediyoruz 3 kız annem ben kardeşim o kadar pişmanım ki dr bilerek yaptı diyorum ay o ameliyat masası görsellerini atsam içiniz acır o burnu nasıl doğradın kıkırdakları doku bankalarına sattıklarını düşünüyorum TR de özel bir kaç şirket var devlete ait doku bankası yok henüz

Öncelikle çok geçmiş olsun. Kesinlikle size hak veriyorum bazı ciddi problemlerin yanında bunlar ufak tefek sorunlar gibi geliyor ama insan mükemmeli arama isteğinden de vazgeçemiyor. Onca acıyı çekmişken her açıdan istediği gibi gözüksün istiyor. Sizin burnunuz nasıl oldu bilmiyorum, dilerseniz özelden fotoğraf atın ama eğer çözümü varsa lütfen siz de üzmeyin kendinizi. Hastasını deneme tahtası gibi kullanan doktorlar da cezasını çekmeli umarım davanızı kazanırsınız ve en azından içiniz biraz da olsa rahatlar. 🙏🏻
Benim kuzenimin burnu mükemmel olmuştu yıllar geçti 10 yıl kadar gerçekten değişmiş burnu hala güzel ama eskisi gibi değil. Belli ki herkesin aşağı yukarı bir şikayeti var. Bu şekilde örneklerini çok gördüm. İlk ameliyatı olan er ya da geç revizyonu göze almalı. Konu sahibi burnu gerçekten şu haliyle çok güzel umarım şu aşamada revizyon düşünmeyi bırakmıştır çünkü şu an yaptırsa bile 5 yıl sonra tekrar problem çıkabilir.

Kacinci aydasiniz kolumella sert mi esnek mi peki. Bende yeterince destek koymadigini dusunuyorm doktorumun
Aynı problemi yaşayan varsa diye güncellemek istedim. Doktorumla görüştüm bana ameliyattan sonra ve 6. Ay eski hastalarının fotoğraflarını gösterdi. Hepsinde kolumella bi zaman sonra yukarı çıkmış, burun delikleriyle orantılı seviyeye gelmiş. Hem ödem inince hem de burnun uç tepe noktası bi tık düşünce kolumella çok geride kalıyor hatta bazen burun delikleri tamamen kapatıyor diye doktor özellikle bu şekilde bırakıyormuş. Sanırım oraya bi destek kıkırdak koyuyorlar o yüzden baya şişiyor ilk aylarda

Kacinci aydasiniz kolumella sert mi esnek mi peki. Bende yeterince destek koymadigini dusunuyorm doktorumun
2. Aydayım. Şu an çok sert orası baya desteklemiş sanırım ama olması gereken bu mu bilmiyorum tabi. Bu konuyu açtığım zamanki kadar da şiş ve aşağıda durmuyor ödem varmış sanırım orada da.

2. Aydayım. Şu an çok sert orası baya desteklemiş sanırım ama olması gereken bu mu bilmiyorum tabi. Bu konuyu açtığım zamanki kadar da şiş ve aşağıda durmuyor ödem varmış sanırım orada da.
Hmm iki ay çok erken 4 ayda toparlanıyor daha dudaklar bile gergindir hala

Merhaba sizin gibiydi burnum bir dönem sonra daha cok sarktı o ucu düzeltmek icinn revizyon yaptı doktorum ve columellası yok edilmiş iğrenç bir burnum oldu ilk burnum harikaydı oysaki hatalı yerleri düzelteyim derken ucunu mahvetti. Bence tekrar elletmeyin burnunuz çok hoş olmuş doktorların bazıları masaj veriyor benimde vermişti o masajla biraz kalkıyor merak ermeyin 💖

Herkese merhaba. Uzun yıllardır olmak istediğim ameliyatı nihayet uzun doktor arayışları sonucunda 25 gün önce oldum. Burnum hala çok ödemli fotoğraflarda net çıkmasa da, özellikle sol burun ucum kanatlarla birlikte aşırı sert bir ödem halinde. Bu şekilde burun ucu ve kanatlarında sert ödem olması normal mi sanırım doktor o bölgeye de kıkırdak koydu çünkü önceden dar bi burun yapım vardı. Ben üstten ince gelen ucu geniş bi burun istemiştim. Ayrıca yandan kavissiz düz fakat düşük burun kökü istemiştim çünkü kendi burnumda radix oldukça yüksekti. Doktor da makul seviyede düşüreceğini söyledi ki sonuç beni tatmin ediyor şu an için. Ama asıl aklıma takılan önden kolumella çok fazla gözüküyor sanki burnun ucunda bi damla varmış gibi bu da burnu uzun gösteriyor, güldüğümde biraz daha belli hatta. Yandan da kolumella bir tık aşağıda. Bazı doktorların fotoğraflarına bakıyorum kolumella burun delikleriyle aynı hizada oluyor ve haliyle önden de belli olmuyor. Bu da ödemle alakalı olabilir mi sizce ? Bi de son olarak dikiş kısmı deride hafif girintili bi görüntüde o da zamanla düzelir mi? çok sordum konuyu kapatıyorum 🫢
burnunuz harika olmus burun estetiginde zaten en onemli ve basarisini belli eden ön profildir. onden de cok guzel duruyor yandan da yuzunuze yakismis daha bir ay olmamis zaman ucu biraz yumusar o kolumela daha duzenli olur sakin bi daha elletmeyin burnunuzu harika gule gule kullanin 🌸

Öncelikle çok geçmiş olsun ama siz buna sarkma mı diyorsunuz lütfen öncelikle ameliyatın ciddiyetinin farkına varalım ben 16. Gündeyim ve öyle bir kalkık yapmış ki anlatamam dr Berika var ya o bile düz kalır benimkinin yanında fotomu attığım proflar çaresi var diyor bakın 60 küsür yaşımda Prof diyor öyle kötü durumdayım ki orası sarktı mı oldu mu böyle küçük şeyler için lütfen canınızı sıkmayın iyileşmenize bakın ben 15 günde 4 kilo verdim 50ye düştüm rabbim sağolsun devlette şehir hastanesinde bir doç beni 1 yıl izlemeyi kabul etti durumum kötü ve 16. Gündeyim revizyon kesin yani pazartesi hem ilk muayenem ve psikiyatri randevum var bu ameliyat mükemmelliği vadetmiyor ben bu işin ciddiyetini bir dr gibi bilseydim asla olmazdım oranızı buranızı incelemeyin bakın benim halime ve şükredin ve lütfen bana, annem ve kardeşlerime dua edin onları üzdüğüm için daha çok kahroluyorum, pazartesi ilk muayenede bakacak eğer ben yapamam derse Mehmet yazara gideceğim şuan güncel fiyatı 200 bin, dedem arabamı satarım dedi ailecek kahrolduk ve ben vicdan azabı içindeyim onlara bunu yaşattığım için 1 yıl bekleyip aşırı küçültülmüş kaldırılmış form ve tipi bozulmuş burun olarak geçiyor ve haftaya okula başlayacağım son senem hastanede staj yapacağım 1 yıl maskeyle dolaşacağım ve 6.-8. Ayda dava açacağım lütfen iyileşmeye bakın bu kadar inceleyip psikolojinizi bozmayın çok güzel burnunuz olmuş rabbim sağlık versin
ben bi senedir markete dahi cikmadim bu burunla bu suratla degil disari cikmak annemin yuzune bike bakmaya utaniyorum. sosyal hayatim zaten bitti is hayatim da bitti Sizi cok iyi anliyorum bu bizim sinavimiz :KK43:

Merhaba sizin gibiydi burnum bir dönem sonra daha cok sarktı o ucu düzeltmek icinn revizyon yaptı doktorum ve columellası yok edilmiş iğrenç bir burnum oldu ilk burnum harikaydı oysaki hatalı yerleri düzelteyim derken ucunu mahvetti. Bence tekrar elletmeyin burnunuz çok hoş olmuş doktorların bazıları masaj veriyor benimde vermişti o masajla biraz kalkıyor merak ermeyin 💖
Tam olarak nasıl bi düzeltme yapacaktı ve kaçıncı ayda oldunuz

X