Gebeliğe Hazırlık 2024 MUCİZELERİMİZ İÇİN YUMURTLAMA TAKİBİ 💕💖👶🏻👧🏻🤰🏻🤱🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben

benimde öyle olmuştum kuzum kasık ağrım çok olmuştu halende devam ediyor ara ara kramp giriyor bir aylık hamileyim bende ovü testi ile takiple kaldım. koltuk altlarım çok ağrımıştı son biran sağ gögsüm çok gerilmiştim o an anlamıştım 😍 ümitlendirmekte de istemiyorum ama bu belirtileri bende yaşadım. inşallah bebişdir kuzum
Çok teşekkür ederim cevapladığınız için inşallah öyledir çok uzun zamandır istiyoruz daha önceki denemelerde de ağrım oluyordu ama bu sefer farklı çabuk yoruluyorum ağrılarım azalırdı bir süre sonra şuan artarak devam ediyor inşallah bebeğim benimledir

kızlar belki bir faydam olur bunu bugün iki hamile arkadaştan öğrendim ovülosyon günleri geçtiğinde bir kaç gün sonra yada ovülosyon testi ile takipte edebilirsiniz tekrardan yumurtlama olma olasılığı çok yüksek oluyormuş onlarda zaten o şekilde kalmışlar bence ovü döneminiz bittikten sonrada denemeyi bırakmayın gün aşırı değilde 2 günde bir olarak da değerlendirebilirsiniz 🙏
Takipte ediyorum ama tekrar yumurtlama görmedim

ben

benimde öyle olmuştum kuzum kasık ağrım çok olmuştu halende devam ediyor ara ara kramp giriyor bir aylık hamileyim bende ovü testi ile takiple kaldım. koltuk altlarım çok ağrımıştı son biran sağ gögsüm çok gerilmiştim o an anlamıştım 😍 ümitlendirmekte de istemiyorum ama bu belirtileri bende yaşadım. inşallah bebişdir kuzum
Bugün kontrole gittim sağ tarafta kist oluşmuş dedi ama sol taraftaki yumurta gözükmüyor o çatlamış pazartesi tekrar gel dedi ağrılarım kist yüzünden sanırım ama kist sağda benim sol tarafım daha fazla ağrıyor emin olamadım

X