Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

2022 de de buna benzer bir açıklama geldi gibime geliyor hatta komşumuz duymuş nispet yapa yapa bu sene alım olmayacakmış falan demişti amaç dediğin gibi her daim puanı neti yüksek tutmaya çalışmak bakalım sonrası Allah kerim senin nasıl gidiyor safran nasılsın ❤️
İyiyim canım.
İnsanoğlu her dönem farklı birşeyle sinaniyor.
Bende atandım atanali başka şeylerle sinaniyorum. Biraz önce 2. Tüp bebek denememin negatif olduğunu ogrendim

İyiyim canım.
İnsanoğlu her dönem farklı birşeyle sinaniyor.
Bende atandım atanali başka şeylerle sinaniyorum. Biraz önce 2. Tüp bebek denememin negatif olduğunu ogrendim
Doğru canım haklısın imtihan dünyası önemli olan bu zor zamanlarda göstereceğimiz sebat ,bugün olumsuz çıkar yorulduğunu hissedersin ama başka zaman çiçeklenir umutlar Allah büyük üzülme moralini yüksek tutmaya çalış ,benim arkadaşım 2 sene denedi en son tam tükenmişken ikiz bebekleri oldu her şey bir zamana yazılmış o zaman gelmeyince olmuyor nasipten öte yol yok inşallah her şey gönlünce olur 🤍memurluk bana göre çok zoru başarmak bu zoru başardın yoluna çıkan olumsuzluklar olduğu zaman güçlü ve sabırlı olduğunu hatırla 🫶gerisi Allah büyük

X