2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

Ciddiyim kizlar...çok aldim çok yoksa yakinmazdim boyle ben.
ayrica esimde çok aldi
morelim çok bozuk
nasil vericem
çok pis bogaz oldum ben...offfffffffff

infanta hepsi güzel canım ya....ben zaten karar veremedim dolayısıyla 3 albüm yapıldı....o yüzden beni muaf tut bu secimden...

İnfantacım ben 3-5-7-8-9-11-16-15 i beğendim :))))

slm arkadaşlar nasılsınız bakıyorum herkes bi kilo takıntısı yani evlenince kilo alamak eldemi boşverin takmayın
bu gün eşimin dogum günü ve ben hiç bir hazırlık yapmadım yapmıcamda çünkü ailesininde gelmesini istedi bende kabul etmedim affetmedim onları affetmicemde
dün eşim kardeşi tv ye çıkmış ses sanatçıs kendisi
eşiminde teli kapalıydı bana msj atmış 'hayırlı akşamlar.abi beni ararmısın'
hem işi düşüyor kayıt yap dicekmiş hemde uklaca davranıyo insan bi yenge lafını bu kadarmı esirger bende msj göstermedim
eşim tesadüfen kanallları gezerken kardeşini tv de görünce hemen kayıt yaptı
bu akşam içinde eşime ailesini yanına gitmek isterse gidebilirsin dedim ama benle olmayı tercih yaptı
bu arada fotolarıma bakın ne olur içinden 10 tanesi albüme konulacak kara veremiyorum
keşke bu kadar çalışma yapmasaydı fotocu :))

resimleri büyük haliyle göremediğim için yorum yapamıcam :KK43:

küçük ekranda gördüğüm kadarıyla

2-5-6-7-8-9-10-11-12-13-15

maşallah hepsini saymışınız zaten :KK70: ben 42 pozdan 12 sini seçtim seçene kadar bi hal olmuştum zor işler :)

kızlarr ben hemen girip çıkıyorum bu aralar baya yoğunum salı günü kayınpederimi yolcu ettik yarında kayınvaldem gidiyo ve en önemlisi bu akşamda annem babam ve yeğenim gelecekler çok mutluyum :)
pazara kadarda kalacaklar inşallahh
hepinizi öpüyorum en kocamanından hoşçakalın şimdilik

herkez nereye gitti yahuu kimseler bişii yazmıyo artık bakıyorum da herkez bi hayat telaşesinde :))

sorma tatlım bende arada bi bakıyorum ama kimseler yok. bide yaralımın açtığı yeni topicte çok güzel oraya bak istersen

X