Davranış Bozuklukları 2 yaş sendromu yaşayanlar var mı:((

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Benim oglumda 30 aylik ve 1bucuk ay once bir kardesi oldu siz dusunun halimi. O benim masum kuzum gitti yerine bir canavar geldi. Bitmeyen istekleri ve aglama krizleri. En cok duydugum cumle "yaaa ben yapicaaam". Allah tez zamanda atlatmayi nasip etsin herkese insallah.
ASLINDA 2.5 YAŞ VAR ARALARINDA ÇOK DA ERKEN DEĞİL AMA. İLGİ DİREK BEBEĞE KAYINCA ÇOCUK HIRÇINLAŞMIŞ OLABİLİR. BENCE BABA BURADA ÇOK ÖNEMLİ. ANNENİN İSTER İSTEMEZ AZALAN İLGİLSİNİ BABASININ TAMAMLAMASI GEREKİYOR Kİ KOLAY ATLATASINIZ

Merhaba 2 yaş sendromu sen neymissin be benim pamuk gibi yavrumu ne hallere soktun sinirden odaya girip saçını başımı yoluyorum resmen bu neeeee😂

Merhaba 2 yaş sendromu sen neymissin be benim pamuk gibi yavrumu ne hallere soktun sinirden odaya girip saçını başımı yoluyorum resmen bu neeeee😂
Sorma bizde ayniyiz.uykuya diren yemeye diren herseye ağla kafalari yicem.21 ayligiz bide 5aylik olani var.delirmek üzereyim

X