14 aralık transfer tarihim. transfer öncesi soracaklarım var arkadaşlar ...

canımm transferden sonra böyle illa şunu yap dediğin birşey var mı
Öncelikle stres yapma ve hep pozitif düşün, ben elimi karnıma koyup onunla konuşuyordum tutunacağına olan inancım tamdı, hep güzel şeyleri hayal et ilerdeki yaşantınızı saçını başını gözünü hep hayal et ve tutunmuş gibi davran, kısacası hamileymiş gibi davran, özellikle ilk 3 gün dinlenmeni tavsiye ederim bana dr um yatış önermişti ama iki saatte bir mutlaka 10 15 dk evede yürüyüş yapıyordum , kabız olmamaya dikkat et besleneme dikkat et ben transferden önce balık yemeye başlamıştım 3 ay boyunca her ay balık yedim sende akdeniz usulü beslen, vitamin takviyelerini de al mutlaka, inşallah hayırlı bi şekilde sonuçlanır 💙

Öncelikle stres yapma ve hep pozitif düşün, ben elimi karnıma koyup onunla konuşuyordum tutunacağına olan inancım tamdı, hep güzel şeyleri hayal et ilerdeki yaşantınızı saçını başını gözünü hep hayal et ve tutunmuş gibi davran, kısacası hamileymiş gibi davran, özellikle ilk 3 gün dinlenmeni tavsiye ederim bana dr um yatış önermişti ama iki saatte bir mutlaka 10 15 dk evede yürüyüş yapıyordum , kabız olmamaya dikkat et besleneme dikkat et ben transferden önce balık yemeye başlamıştım 3 ay boyunca her ay balık yedim sende akdeniz usulü beslen, vitamin takviyelerini de al mutlaka, inşallah hayırlı bi şekilde sonuçlanır 💙
Amin amin amin seninki tutdumu birde birsey sorayim trasefer de kendimi uyutdum dayanamam diye doğru mi yaptım sizce

Hic kabız olmadim

Evet sonucum 00 cikti nedeni bilmiyorum ki
Merhaba ,
Bana progestan fitil vermislerdi ilk transferimde. Doğal gebelik denicez demisti doktorum. Sabah 1 , akşam bir kullanıyordum. Embriyo 5 AA kaliteydi ama tutmadı. 4 Aralık ta ikinci transferi mi oldum. Bu sefer progestan iğne günde bir kere .16 Aralik kan günüm lakin pazartesi idrar testi yaptım silikte olsa çift çizgi çıktı. Bugün hiç yok. Stres yapmamak için yarın iş çıkışı gidip kan vereceğim.

arkadaşlar selam , 14 aralık transfer tarihim. onun öncesinde estrofem günde 3 kez kullanıyorum akşamda kan sulandırıcı içiyorum ve bir tane omega 3 kullanıyorum. doktor bana vajinaya PRP yapıcak 2 kez daha önce olanlar var mı. bir tane dondurulmuş embriyom var umarm tek şansım tutar.... sizin nasıl oldu nasıl ilerledi transfer öncesi sonrası neler yaptınız ? :)
Merhaba bugün bende transfer oldum ☺️

X