10 aylik bebek tatil onerisi

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.988
tatil anlayisi kamp kurmak, yuruyus yapmak, ya da plajda sabahtan aksama yatmak olan bir cift olarak bu yil tatile gidecegimiz zamanda 10 aylik olacak oglumla nasil bir plan yapabiliriz dusunduk dusunduk bulamadik. 6 gunluk ve 12 gunluk iki farkli zamanda tatil planlamamiz gerekiyor, cocukla cok uzun saatler yolda gecirmek istemiyoruz, ama 2 yildir tatil yapamadim azicik yuzmeye ihtiyacim var, bir yandan tur seklinde cekiyor canimiz...

Boyle kucuk bebeklerle yaptiginiz tatiller, olumlu ve olumsuz yonleri nelerdi?

tatil anlayisi kamp kurmak, yuruyus yapmak, ya da plajda sabahtan aksama yatmak olan bir cift olarak bu yil tatile gidecegimiz zamanda 10 aylik olacak oglumla nasil bir plan yapabiliriz dusunduk dusunduk bulamadik. 6 gunluk ve 12 gunluk iki farkli zamanda tatil planlamamiz gerekiyor, cocukla cok uzun saatler yolda gecirmek istemiyoruz, ama 2 yildir tatil yapamadim azicik yuzmeye ihtiyacim var, bir yandan tur seklinde cekiyor canimiz...

Boyle kucuk bebeklerle yaptiginiz tatiller, olumlu ve olumsuz yonleri nelerdi?

geçen sene tatile gittiğimizde bebişim 11 aylık idi
Kuşadası Palmin otelde kaldık
odamız 5.katta olmasına rağmen asansöre en yakın oda olduğundan yemeğe in, havuza in, bebişin altı kirlendi odaya çık, sonra yine in, uykusu geldi odaya çık, uyandı tekrar in gibi sorunlarda çok kolaylık oldu.
bebişimiz suyu sevdiğinden sürekli havuz başında yada çocuk havuzunda takılmamıza gerek kalmadı, dilediğimiz kadar büyükler havuzunda durabildik.
bizim gibi küçük çocuklu aileler çoğunluktaydı, bir kaç gün içinde herkes birbiriyle selamlaşır merhabalaşır oldu hatta arkadaş bile edindik :)
otelde herşey dahil olduğundan istediğimizi yedik içtik, bebişime de aynı şekilde yediği herşeyden verebildim.
akşam animasyonları izlerken bebişin uykusu geldiğinden çok geçe kalamadık
bunun dışında bol yemeli içmeli ve dinlenmeli bir tatil oldu, sanıldığı gibi zor olmadı
darısı başınıza :)

X